زوم ساقط: هند Inc beefing تا امنیت سایبری سیستم های

“Organisation should consider a risk-based approach in designing a security and privacy framework to address the risk associated with processing of personal data and follow a proactive approach to ensure adequate level of protection,” said Manish Sehgal, partner, Deloitte India.“سازمان باید با در نظر گرفتن یک رویکرد مبتنی بر ریسک بر در طراحی امنیت و حریم خصوصی در چارچوب به آدرس خطر در ارتباط با پردازش داده های شخصی و به دنبال یک رویکرد پیشگیرانه برای اطمینان از سطح کافی از حمایت” گفت: Manish Sehgal, شریک, شرکت Deloitte هند است.

توسط Anwesha Ganguly

کاربران از ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم آیا آنها در نهادهای دولتی و شرکت ها و یا افراد را کشف کرده اند آنها در حال “zoombombed”. زوم را سهل انگاری ویژگی های امنیتی منجر شده در جلسات ربوده و وجود ترس است که اطلاعات به بیرون درز. در حالی که زوم تصویری مدیر عامل شرکت ارتباطات Eric S یوان است عذر خواهی کرد برای این ساقط هند Inc beefing تا cyber-سیستم های امنیتی.

اخبار مرتبط

تشخیص شرکت Thyrocare را CFO و مدیر اجرایی یک Sundararaju موافقت خود را با سهل انگاری های امنیتی است که دلیلی برای نگرانی اما اضافه شدن برنامه در راه اندازی برخی از به روز رسانی که امیدوارم به مراقبت از مسائل. Thyrocare شده است و با استفاده از زوم برای انجام بررسی داخلی جلسات و برنامه های آموزشی. “صحبت های ما در کانال های مختلف از جمله اسکایپ زوم و Whatsapp video calls,” Sundaraju گفت.

زیادی هند بخش عمومی بانک بود که با استفاده از زوم برای تعامل با مطبوعات در حال حاضر بازنگری این استراتژی است. “از آنجا که از محبوبیت خود آن را یک تصمیم فوری به مطبوعات جلسات به انتشار عمومی اطلاعات در زوم. اما ما ممکن است نقد و بررسی که در حال حاضر” یک مدیر اجرایی گفت. قرض دهنده در حال حاضر متکی بر ارتباطات داخلی سیستم برای برقراری ارتباط با توجه به داده های حساس می کند و تکیه بر اشخاص ثالث را با توجه به نگرانی های امنیتی یکی دیگر از مقامات ارشد اجرایی گفت.

هندی, بانک مرکزی, بیش از حد روشن سازی با استفاده از زوم. “ما با توجه به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق زوم, اما تصمیم گرفت در برابر آن و با استفاده از در حال حاضر امنیت-آزمایش سیستم های داخلی به جای” یک مقام آگاه از این موضوع گفت.

این برنامه محبوبیت در حال افزایش یافت و با بیش از 200 میلیون نفر با استفاده روزانه از آن در ماه مارس در مقایسه با 10 میلیون در ماه دسامبر 2019. اما علاوه بر “zoombombing” وجود داشته است نگرانی های جدی مطرح شده توسط کاربران بین المللی در مورد حفظ حریم خصوصی از اطلاعات کاربران را در زوم. یوان گفت: این شرکت خواهد شد انجام یک بررسی جامع برای درک و اطمینان از امنیت کاربران است. با وجود اخیر داد و بیداد, بسیاری از باقی می ماند بی سایبر خطرات. حتی هند سلاح جهانی مشاوره غول مانند Bain & Company و گروه مشاوره بوستون همچنان به طور گسترده استفاده از زوم داخلی و جلسات مشتری با وجود آگاه بودن از خطرات. “هر کس با استفاده از زوم این روز است. ما در داخل به اشتراک گذاشته اقدامات ایمنی که کارکنان باید برای جلوگیری از زوم بمباران و ما همچنان برای به روز رسانی نرم افزار” یک مدیر اجرایی را از یک شرکت مشاوره گفت.

دولت مرکزی نیز با استفاده از زوم برای برخی از جلسات داخلی و مطبوعات فعل و انفعالات. “ما به طور معمول با استفاده از یک نرم افزار توسعه یافته توسط ملی انفورماتیک مرکز اما برخی از دپارتمان جلسات مطبوعاتی تعاملات برگزار شد در زوم شده است. وجود دارد هیچ بخشنامه و در عین حال بر محدود کردن استفاده از نرم افزار” یک مقام دولتی گفت: FE. حجم زیادی از اطلاعات شخصی است که در حال حاضر ذخیره شده آنلاین به عنوان استفاده از برنامه ها و دستگاه های هوشمند را افزایش دهد. شرکت ها و افراد باید تعادل حفظ حریم خصوصی با نیازهای ارتباطی. “سازمان باید با در نظر گرفتن یک رویکرد مبتنی بر ریسک بر در طراحی امنیت و حریم خصوصی در چارچوب به آدرس خطر در ارتباط با پردازش داده های شخصی و به دنبال یک رویکرد پیشگیرانه برای اطمینان از سطح کافی از حمایت” گفت: Manish Sehgal, شریک, شرکت Deloitte هند است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im