زوم با عرض پوزش در مورد آن بسیاری از حریم خصوصی و مسائل امنیتی در اینجا همه چیز آن را انجام می دهند و به رفع آنها

zoomشما زوم-ed هنوز ؟ (منبع عکس: رویترز)

این بی سابقه بار, و ما همه در این با هم. در این زمان به چالش کشیدن وجود دارد برخی از چیزهایی که به نظر می رسد به متحد کردن تمام جهان با یک موضوع مشترک. یک چنین چیزی است تصویری چت و یک موضوع زوم. اگر شما کسی ‘شانس’ به اندازه کافی به صورت دیجیتالی در ارتباط با بقیه جهان در حالی که ماندن (و کار) در خانه و در پی این رمان شیوع کروناویروس وجود دارد احتمال بالا است که شما شنیده ام در مورد زوم. وجود دارد احتمال بالا است که شما می تواند با استفاده از آن بیش از حد.

هیچ کس واقعا نمی داند چگونه زوم شد یک موفقیت یک شبه داستان — حتی مدیر عامل Eric S یوان است در از دست دادن از کلمات در حالی که صحبت کردن در مورد آن است. ویدئو کنفرانس نرم افزار دارای شات از به طور متوسط از 10 میلیون کاربر روزانه به ‘عظیم’ از 200 میلیون کاربر روزانه فقط در سه ماه. اما با موفقیت یک شبه نیز آمد ‘شدید’ موشکافی. نگرانی. مسائل است. که از حریم خصوصی و امنیت.

اخبار مرتبط

با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ

زوم به خوبی می تواند یکی از معدود شرکت های فن آوری در جهان در حال حاضر به اذعان حتی عذرخواهی — مشکلات آن را به عنوان به سرعت به عنوان آن را به حال. اما از همه مهمتر این یکی از معدود شرکت های به آمده تا با یک برنامه به عنوان به سرعت به رفع بسیاری از آن حریم خصوصی و مسائل امنیتی است. زوم به قرار دادن یک پست وبلاگ مفصل به وضوح برجسته مراحل آن است که در نظر گرفتن برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران آن است. یکی از اولین ‘bold’ مراحل است که مصرف آن را به ‘توقف’ توسعه هر یک از ویژگی های بیشتر. زوم را به جای اختصاص تمام منابع خود را به امن پلت فرم آن ،

“برای چند هفته گذشته حمایت از این هجوم کاربران بوده و فوق العاده ای انجام و ما تنها تمرکز. ما تلاش کرده اند به شما ارائه با خدمات بی وقفه و همان تجربه کاربر پسند ساخته شده است که زوم ویدئو کنفرانس پلت فرم از انتخاب برای شرکت های سراسر جهان در حالی که همچنین پلت فرم های ایمنی و حریم خصوصی و امنیت. اما ما می دانیم که ما بعنوان جامعه و خود ما – حریم خصوصی و امنیت انتظارات. که من عمیقا متاسف” زوم مدیر عامل Eric S یوان نوشت: در این پست وبلاگ.

در علاوه بر این به انجماد توسعه از ویژگی های بیشتر زوم را نیز انجام یک بررسی جامع از پلت فرم آن با هر دو شخص ثالث کارشناسان و کاربران برای درک بهتر چالش هایی که آمده اند تا با آن رشد فوق العاده ای در طول چند ماه گذشته. آن را ‘افزایش’ آن اشکال فضل برنامه ای برای تشخیص مسائل مربوط به سرعت. و آن را به میزبان آموزشی بارگیری در این هفته به ارائه حریم خصوصی و امنیت به روز رسانی به جامعه خود.

چه مشکلی پیش آمد ؟

زوم ساخته شده بود ‘در درجه اول برای مشتریان شرکت های مرتب کردن بر اساس از کاربران با این پشتیبانی که احتمالا می توانست تا به حال جامع امنیت بررسی قبل از انتخاب آن یوان نوشت. این مشتریان را در حالت ایده آل باید اشاره کرد هر گونه مسائل با پلت فرم به عنوان و هنگامی که آنها آمد و زوم ایده آل می رود برای رفع آنها. اما زوم نمی دانم — و یا پیش بینی — که “هر فرد در جهان به طور ناگهانی کار مطالعه و معاشرت از خانه” در یک ماده از هفته و که آنها را با استفاده از زوم برای ویدئو کنفرانس — پلت فرم ارائه می دهد هر دو رایگان و پرداخت خدمات.

این افزایش ناگهانی در استفاده از کشف مسائل پیش بینی نشده با پلت فرم مدیر عامل شرکت نوشت: در حالی که محققان امنیتی در حال کمک به آن را شناسایی و از قبل موجود.

یکی از این مسائل است و نه یک تعمیر ساده است که شامل کاربر خودش همیشه. قبل از زوم آمد و تحت رادار به نظر می رسد که هر کاربر می دانستند — و یا آگاهانه نادیده گرفته — که شما می توانید رمز عبور محافظت از جلسات خود را. بدون حفاظت از رمز عبور وجود دارد که امکان زوم خود را در جلسات می تواند ‘زوم بمباران,’ معنی استراق سمع هکرها می تواند هر لحظه و در حالی که این جدی است خطر حفظ حریم خصوصی برای هر کسی به طور کلی, آن می تواند فاجعه بار برای شرکت های بزرگ در برخورد با داده های حساس. به گفته محقق امنیتی برایان کربس هکرها در حال حاضر طراحی یک برنامه به نام zWarDial است که می تواند کمک به سرعت بخشیدن به روند ‘حدس زدن’ زوم جلسه شماره شناسایی و در مورد این جلسات نیست رمز عبور محافظت شده را نیز کاهش ناخوانده.

به غیر از زوم بمب گذاری پلت فرم نیز تا همین اواخر خدشه دار مسئله ای است که گفته می شود قرار دادن کاربران LinkedIn پروفیل های در معرض خطر بالقوه قرار گرفتن در معرض حتی زمانی که آنها با استفاده از آن ناشناس است. زوم است و پس از ثابت کردن این موضوع است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im