ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg کردم به مبادله گرم بر رفتار “برنی Bros,” آنلاین, حامیان که هدف اتحادیه های کارگری و به نمایش گذاشته جنسیتی.

در ابتدای نوادا بحث چهارشنبه Buttigieg متهم ساندرز که مایل به “سوختگی” حزب دموکرات است. اما ساندرز اخراج را نامزد کرد و گفت او می خواهد به طبقه کارگر نفوذ بیشتری در دولت است.

“آنچه ما می گویند پیت است شاید آن زمان برای طبقه کارگر این کشور به یک کمی از قدرت در واشنگتن را به جای خود میلیاردر کمپین مشارکت داشتند.”

Buttigieg گرفت موضوع را با ساندرز بیانیه گفته او “تنها کسی که مراقبت در مورد طبقه کارگر است.”

“شما کسی است که در جنگ با آشپزی اتحادیه حق در اینجا در لاس وگاس گفت:” Buttigieg قبل از ساندرز قطع شود.

“ما به حمایت از اتحادیه های کارگری در سراسر این کشور” سناتور پاسخ داد.

Buttigieg شد با اشاره به حوادث که در آن حامیان ساندرز کمپین با ارسال پیام های تهدید به نوادا آشپزی اتحادیه مقامات آنلاین از طریق ایمیل و تماس های تلفنی.

در توییتر مقامات اتحادیه نام نامیده می شد مانند “سگ” “فاحشه” “f—ing زخم” و “بد تحت عنوان تشکرها.” بیش از ایمیل اتحادیه به مقامات مراجعه کرده بودند به عنوان “فاسد, مادر f—ers” و تهدید شد که آن را “زمان برای افرادی مثل من پس از رفتن شما.” ساندرز را محکوم کرده رفتار و فاصله خود را از این حادثه.

بعد از آن در بحث ساندرز محکوم کرد حملات علیه اعضای آشپزی اتحادیه. “اگر وجود دارد چند نفر را که سخنان زشت که حمله رهبران اتحادیه های کارگری من طرد این افراد است. آنها بخشی از جنبش ما,” او گفت:.

“مبارزه ما این است که در مورد مسائل. آن را در مورد مبارزه برای خانواده های کارگر و طبقه متوسط است. آن را در مورد حملات بر افراد دیگر” ساندرز گفت. “من 30 سال 100% pro-اتحادیه رکورد رای گیری. آیا شما فکر می کنم من می خواهم حمایت و یا هر کسی که پشتیبانی از من خواهد بود حمله به رهبران اتحادیه? آن را thinkable.”

Buttigieg نگه داشته و فشار بالا بر روی سوسیالیستی سوال خود توانایی های رهبری. “آن را در مورد چگونه شما الهام بخش مردم را به قانون” Buttigieg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de