‘شما قرار بود به روزنامه نگاران نمی CCP مبلغان’: کروز spars با Acosta بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی

سناتور. تد کروز به چالش سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا برای یک توییت او احساس طرفه با حزب کمونیست چین به جای ایالات متحده است.

“سپر بلا مقصر با صدای شیپور برای بیماری همه گیر کوروناویروس: سازمان بهداشت جهانی, اعضای, اخبار رسانه های دموکرات ها در کنگره فرمانداران (و نه خود را)” Acosta توئیت دنبال “دیگر سپر بلا سرزنش با مغلوب ساختن پیشی جستن: چین, دولت اوباما.”

تگزاس جمهوریخواه توییتی در پاسخ “چرا عذرخواهی CNN برای حزب کمونیست چین ؟ شما قرار بود به روزنامه نگاران نمی CCP مبلغان.”

Acosta نیز توییتی یک پیام مربوط به رئیس جمهور تهمت را اعلام که ایالات متحده خواهد بود توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی برای ارزیابی مجدد اثربخشی آن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم که از قراضه Coronavirus همه گیر در حالی که اجتناب از خود و شکست, در موضوع” Acosta نوشت که باعث به جلو و عقب با کروز.

“جیم هر ‘گزارش’ در این است که جعلی و بدون اذعان به این که آشکار schilling برای CCP” کروز توییتی همراه با یک لینک از این که حساب توییتر از Jan. 14 بیان کرد که مقامات چینی پیدا کرده اند “هیچ مدرکی” از انسان انتقال coronavirus.

Acosta در پاسخ به این پست با یک صدای جیر جیر اطمینان کروز که سی ان ان گزارش کرده است در که شکست.

“ما گزارش شده که شکست” Acosta گفت: لینک دادن به یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن complimenting چین در اواخر ماه ژانویه است. “همانطور که ما در گزارش رئیس جمهور نظرات در مورد چین است.”

“شاید زمان برای یک تغییر نام از سی ان ان به Xi NN” Donald Trump Jr. توییتی. “این خیلی بیشتر اتصالات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de