ثانیهaving رای به محکوم کردن رئیس جمهور تهمت به اتهام سوء استفاده از قدرت این هفته میت رامنی به دست آورده ستایش از کسانی که سال قبل بودند و منتقدان و نه مدافعان از سناتور به عنوان او برای کاخ سفید در سال 2012.

رامنی یک یوتا جمهوریخواه و سناتور ایالات متحده تا کنون رای برای حذف یک رئیس جمهور از حزب خود گفت: تعهد خود را به خدا او را مجبور به رای دادن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. این حرکت به دست آورده او را ستایش دیگران از صاحب نظران مشاهیر و دموکرات ها به عنوان “یک پروفایل در شجاعت” برای rebuking تهمت که اغلب دارای رفیع تصویب امتیاز بیش از 95% در میان جمهوری خواهان.

اما این تنها هشت سال پیش که رامنی بود در سوال.

“حتی بوی birtherism در یک جمهوری خواه مسئول است به علت به او یک معامله خوب از سوزش سر دل” نوشت: واشنگتن پست نویسنده سیاسی آرون بلیک گزارش زیر که پس از آن-رامنی نامزد کرده بود اشاره رئیس جمهور باراک اوباما گواهی تولد در یک مبارزه تجمع در میشیگان. “حتی اگر شما فکر می کنم آن را یک شوخی خنده دار و یا یک راه خوب برای گرفتن گذشته این موضوع را یک بار و برای همه این موضوع است که به سادگی بیش از حد حساس و بیش از حد پر.”

در مسائل زنان رامنی انتقاد قرار گرفته بود پس از او صحبت از “کلاسور پر از زنان” در پاسخ به یک سوال در مورد جنسیتی در پرداخت حقوق صاحبان سهام.

“در چه راه های جدید آیا شما برنامه ای برای اصلاح نابرابری در محل کار ؟” رای دهندگان خواسته نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری در طول یک شهر-سالن سبک مناظره با اوباما. رامنی در پاسخ به گفتن یک داستان از زمانی که او به پر کردن موقعیت خود را در دفتر خود به عنوان فرماندار ماساچوست ادعا او از راه خود رفت و به دنبال بیشتر از داوطلبان زن و رسیده به گروه زنان برای کمک به استخدام.

“آنها به ما به ارمغان آورده کلاسور پر از زنان” رامنی گفت. “من افتخار می کنم که. … معدن تا به حال بیشتر زنان در موقعیت رهبری بیش از هر کار دیگر در امریکا است.”

صاحب نظران ناودان پاسخ خود را به عنوان از لمس.

“این روشن نیست در این که آیا این بودند تحت اللفظی یا استعاری کلاسور” نوشت: Callum Borchers که تحت پوشش “تقاطع سیاست و رسانه” برای واشنگتن پست. “در هر صورت سخن گفتن پیشنهاد کرد که رامنی یک جانباز از مردسالار جهان از سهام خصوصی فاقد زنان در دایره خود را و تنها می تواند امید به استخدام برخی با در نظر گرفتن عمدی اقدامات است.”

رسانه ها به طور مشابه, کشف و ضبط یک ویدیو به بیرون درز خصوصی جمع آوری کمک در مارس 2012 که در آن رامنی توصیف 47 درصد از این کشور بود که به اوباما رای دادند به عنوان “وابسته به دولت است.”

“آنها بر این باورند که یک حق” رامنی گفت: در این رویداد است. “آنها را برای رای دادن به این رئیس جمهور بدون توجه به آنچه.”

MSNBC میزبان کریس ماتیوز ستایش رامنی برای ریخته گری رای خود را به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنچه که طول می کشد شجاعت به آنچه شایستگی راستا صدا است که صحبت می کند و می گوید شجاع حقیقت از طریق غمگین کر سکوت و تسلیم” ماتیوز گفت. “ما آن را دیدم زمانی که میت رامنی ایستاده بود تا برای قانون اساسی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما هشت سال پیش او رنگ رامنی به عنوان یک ممتاز مستبد, چندان اشتیاقی به مهاجران و مردم فقیر.

“او همه او می خواهد, خود, خانواده, آنها بدست خود را” ماتیوز گفت: در ژانویه 2012. “شما بخشی از مشکل است. شما یکی از بچه ها بد است.”

همکارش لارنس o’donnell تکرار ماتیوز ستایش از رامنی که پسر Tagg این MSNBC میزبان یک بار به چالش کشیده و به مبارزه با مشت.

Stephen Colbert نشان داد که رامنی قدردانی خود را برای استیضاح رای این هفته است. “رامنی صحبت حقیقت” میزبان CBS را دیر نشان می دهد گفت. “او مایل به قرار داده تا با هر چه مقاومت برای این تصمیم است.”

هشت سال پیش زمانی که کمدین هنوز میزبان کمدی مرکزی گزارش کلبرتاو زد حمله تبلیغات علیه نامزد جمهوری خواه در سال 2012 در تماس تلفنی با “میت چاک دهنده.”

دموکرات ها حمله رامنی رکورد در حقوق اقلیت ها در سال 2012 او را متهم به استفاده از زبان رمزی به درخواست تجدید نظر به نژادپرستان.

“منظورم این است که چرا دیگری — آن چنان تکان دهنده شفاف — چرا دیگری که میت رامنی را ظاهرا گاه به گاه به شوخی در مورد رئیس جمهور, محل تولد, شما می دانید, کنار علیه خود را محل تولد” فلوریدا در کنگره دبی واسرمن-شولتز گفت: در آن زمان. “چرا دیگری او صرف میلیون ها دلار از میت رامنی در مبارزات انتخاباتی پول صحبت کردن در مورد — قرار دادن یک دروغ و سپس آن را تکرار و بیش از بیش و بیش از زمانی که وجود ندارد یک واقعیت-چک کردن سازمان است که گفته است که آن را دقیق است که آن را با هر دقت — در واقع آن را مخالف — به جز یک سوت سگ برای رای دهندگان که در نظر گرفتن نژاد که خود رای?”

مجلس نانسی پلوسی محکوم کرد رامنی در کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 2012 است.

“شخصیت کشور ما [در انتخابات],” پلوسی گفت. “سخت برنده حقوق زنان در انتخابات. دموکرات ها اعتماد قضاوت زنان است. ما رد جمهوریخواه حمله بر سلامت زنان. آن را فقط ساده اشتباه است.”

هنوز زیر رامنی رای در چهارشنبه دموکرات گرم به تنها جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم کردن تهمت بود که در نهایت تبرئه دو اوکراین-مقالات مرتبط از استیضاح.

“من نمی خواهم ادای احترام به میت رامنی” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت. “فشار در هر جمهوری خواه شده است. … واقعیت این است که هر دو حزب دارای یک فانوس دریایی برای چه درست و چه چیزی اشتباه بود.”

پلوسی به نام رامنی تصمیم “شجاع است.”

هر چند او به دست آورده ستایش از دموکرات ها او را به دست آورده انتقاد شدید از کسانی که در حق به خصوص از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین آوازی متحدان. “آیا او احمق ما” رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham گفت: این هفته در یک بخش که در آن او به طعنه اجرا در یوتا به چالش رامنی اگر به دنبال او گشتند.

سابق رامنی در مبارزات انتخاباتی سخنگوی پیشنهاد رئیس سابق خود رای به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از “تلخی” در برابر یک مرد او یک بار به نام “تقلب.”

“من معتقدم که میت رامنی انگیزه تلخی و حسد آن [تهمت] انجام آنچه او موفق به انجام چندین بار گفت:” ریک گرکا که در حال حاضر یک مدیر ارتباطات برای کمیته ملی حزب جمهوری خواه. “او خیانت حزب خود و میلیون ها نفر از رای دهندگان.”

صدای از اخبار مهم رسانه از سوی دیگر باید ارائه یک ارزیابی مثبت.

“میت رامنی در حال انجام چیزی تقریبا بی سابقه از این روزها: او را قرار دادن کشور خود را بالاتر از حزب خود” مقاله نویس در آتلانتیک نوشت. “او رأی وجدان خود را هنگامی که انجام این کار می آید در هزینه. او را توجیه ضعف و بزدلی و ترسویی توسط prettying آنها را به عنوان فضیلت.”

در رامنی در ایالت یوتا دولت تهمت خواسته رامنی سنا همتای مایک لی برای عذرخواهی به رامنی رای به سالت لیک تریبون تحسین تصمیم خود را به نفع خود حذف.

“هنگامی که آن را زمان بحران رامنی نه تنها می تواند به جلوگیری از چشمان خود را از این واقعیت است که این رئیس جمهور تا به حال بدون سایه ای از شک شدید قدرت خود را به عنوان فرمانده و رئیس” این روزنامه در سرمقاله این هفته است. “در نوشتن این خاص پاورقی رامنی سزاوار چیزی جز تشکر از ما و حمایت از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im