‘شما یک فکری ترسو’: Candace اونز متهم AOC نژادی نفاق پس از تماس با کارگران به تحریم مشاغل

محافظه کار مفسر سیاسی Candace اونز رو درگیر در توییتر استدلال بین سابق مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز متهم نیویورک کنگره از نفاق در پاسخ به کوروناویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ برنامه ای برای رسیدن مردم با خیال راحت به کار” Ocasio-کورتز گفت: در پاسخ به یک ساندرز جیر انتقاد او نظرات تماس برای کارگران آمریکایی برای تحریم شغل خود را. “ایران Govs مانند کمپ در حال ارسال آسیب پذیر کارگران به مرگ w/ ادعاهای دروغین از ایمنی. تهمت نیز تحت فشار قرار دادند یک اثبات نشده است و درمان به عنوان یک درمان و شلیک کارشناسان که می خواهند به دامپزشک ادعا می کند. آخرین چیزی که شما مراقبت abt ایمنی است.”

“شما به طور مداوم شکایت دارند که فقر دلیل است که بیشتر اقلیت ها می میرند از Covid-19,” اونز پاسخ داد. “اما شما برای حمایت از تحریم, استخدام در نتیجه impoverishing میلیون ها نفر بیشتر اقلیت. شما یک فکری ترسو که تنها در پاسخ به افرادی که انتقاد شما.”

“شما یک نژادپرست رادیکال کمونیستی است که می خواهد به گسترش کنترل دولت و وابستگی و شما با استفاده از این مخمصه اقلیت خود را به انجام برسانند بیمار و پیچ خورده, اهداف,” او اضافه شده است.

Ocasio-کورتز گفت: در اوایل این هفته است که کارگران کم درآمد باید تحریم شغل خود را در اعتراض به ناامنی اقتصادی که ملی stay-at-home سفارشات برداشته می شوند.

“هنگامی که ما صحبت در مورد این ایده از بازگشایی جامعه که می دانید تنها در امریکا می کند رئیس جمهور که رئیس جمهور توییتهایی دربارهی آزادی — آیا او به معنای بازگشت به کار. زمانی که ما در این بحث در مورد رفتن یا بازگشایی, من فکر می کنم بسیاری از مردم فقط باید بگویم ” خیر “— ما در حال رفتن به آن” او گفت:.

“ما در حال رفتن به کار 70 ساعت در هفته فقط به طوری که ما می تواند قرار دادن غذا بر روی میز و نه حتی احساس هر نوع از صورت ظاهر از امنیت در زندگی ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de