پول خود را: کوچک-کلاه MFs: سرمایه گذاری از طریق SIP برای دراز مدت

Small-cap equity funds can be ideal for investors who may have long-term goals like planning for children’s education, saving for retirement. کلاه کوچک وجوه سهام می تواند ایده آل برای سرمایه گذاران که ممکن است اهداف بلند مدت مانند برنامه ریزی برای آموزش و پرورش کودکان صرفه جویی برای دوران بازنشستگی.

توسط Rishabh Adukia

کسانی که سرمایه گذاری پست های 2013 تا اواخر سال 2017 پس از دیدن عملکرد خوب کوچک-کلاه بودجه اره تیز اصلاح بیش از دو سال گذشته یعنی از ماه فوریه 2018 بودجه. بسیاری از اولین سرمایه گذاران در حال حاضر تعجب اگر آنها باید حرکت خود را سرمایه گذاری ثابت سپرده و یا به دنبال تنها سهام های با کیفیت برای سرمایه گذاری و یا تنها با کیفیت متعادل و وجوه متقابل.

اخبار مرتبط

کلاه کوچک وجوه سهام کسانی هستند که سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی که کوچکتر بازار capitalisation و سرمایه گذاری در 251st شرکت به بعد از نظر بازار پر capitalisation. در چنین صندوق مدیر صندوق باید حداقل قرار گرفتن در معرض از 65% به شرکت ها است.

کارشناسان بر این باورند که کلاه کوچک فضایی است که در آن یک مدیر صندوق قادر خواهد بود به تولید بالاتر آلفا. در حالی که تنها 100 سهام در دسترس هستند در کلاه بزرگ فضای 150 سهام در دسترس هستند در اواسط کلاه و بیش از 2000 در کلاه کوچک. بسیاری از سهام تحت پوشش تحلیلگران ترک مقدار زیادی از دامنه را برای مدیران صندوق به تولید آلفا.

کوچک-کلاه بودجه حمل بالاتر ریسک بازار که در مقایسه با سایر دسته ها. سرمایه گذاران با قابلیت هضم بالاتر خطر و با زمان طولانی تر-قاب 7-10 سال می تواند در سرمایه گذاری در اینجا. ثروت مدیران نشان می دهد که سرمایه گذاران را به یک بخش کوچک از نمونه کارها خود را اختصاص داده به کوچک-کلاه بودجه.

یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در این بخش از بازار به منظور کاهش ریسک می تواند سیستماتیک سرمایه گذاری طرح (SIP) که تلو تلو خوردن خود را سرمایه گذاری بیش از یک دوره از زمان. کلاه کوچک وجوه سهام می تواند ایده آل برای سرمایه گذاران که ممکن است اهداف بلند مدت مانند برنامه ریزی برای آموزش و پرورش کودکان صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. از لحاظ تاریخی این بودجه را تحویل بازده بالاتر نسبت به معیار. اما اگر شما نگاهی به تاریخچه بازار سهام بیش از 20 سال گذشته شرایط زمانی که سهام را انجام نمی خوبی برای چند ماه رخ داده است چند بار. پس از هر شیب اصلاح آن را به شدت منعکس و ثروت برای سرمایه گذاران ارائه با کیفیت از شرکت های که در آن خاص صندوق سرمایه گذاری کرده است که صدا و, شرکت های در حال رشد در خط با درآمد انتظار می رود.

در حالی که در دو سال گذشته درپوش کوچک وجوه را انجام نمی آن است که یک اصلاح کوتاه مدت است. از جمله اصلاحات رخ داده است چند بار در گذشته و در هر زمان آن را به شدت منعکس. اگر شما یک سرمایه گذار جدید و یا شما باید یک کار بسیار بالا و ریسک پذیری و دیگر افق سرمایه گذاری (حداقل هفت تا 10 سال) بهتر است به دور ماندن از کلاه کوچک صندوق های سرمایه گذاری طرح. کلاه کوچک صندوق طرح به معنای تهاجمی سهام سرمایه گذاران است که می تواند معده بسیاری از بی ثباتی و خطر است.

نویسنده حسابدار
منبع: مالیات گورو

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>