پول خود را: پرداخت دیجیتال e-KYC خرید بیمه پر ادعا آسان در طول Coronavirus مستند

Digital has now also extended its spread to more difficult processes like KYC in the modern world.دیجیتال است و در حال حاضر نیز تمدید گسترش آن سخت تر فرآیندهای مانند KYC در جهان مدرن است.

توسط Vaidyanathan Ramani

مزایای کلیدی digitisation برای مشتریان از بیمه نقطه نظر است که به راحتی از انجام آن در هر نقطه و اطمینان از انجام آن از طریق سلف سرویس ، مشتریان می توانند محاسبه حق بیمه ماهانه همراه با تاثیر این خواهد شد که در طولانی مدت خود را به برنامه های مالی در خانه نشسته است. مشتریان می توانند با استفاده از گوشی های هوشمند خود را برای آپلود یک عکس از یک سیاست آنها به دنبال تمدید و تقریبا بلافاصله آنها می توانید یک نقل قول و یا گزینه های خود را تجدید. آنها را به پس از آن فقط مطالعه این گزینه و انتخاب کنید که مناسب آنها را به سیاست صادر شده است.

اخبار مرتبط

E-KYC خدمات
دیجیتال است و در حال حاضر نیز تمدید گسترش آن سخت تر فرآیندهای مانند KYC در جهان مدرن است. امروز مشتریان حتی می توانید فایده e-KYC خدمات برای بهره گرفتن از بیمه و تسهیلات بانکی. این سرویس تا به این ترتیب معلوم شد بیشتر مفید در زمان هایی از این دست که کل کشور در یک مستند. اکثر شرکت های بیمه و موسسات بانکی به مشتریان اجازه می دهد به در حال حاضر به طور فزاینده ای با استفاده از e-KYC خدمات به منظور خرید بیمه باز کردن حساب های بانکی انتقال پول و سود و سایر خدمات است.

این یک حرکت خوب در دراز مدت به عنوان فاصله بین مشتری و سرویس نهاد (شرکت های بیمه بانک ها و….) متوقف می شود و هر کسی می تواند سرویس خود را انتخاب نهاد در حالی که حضور فیزیکی در هر بخشی از کشور است.

پرداخت دیجیتال
به عنوان کل کشور همچنان تحت مستند با تنها ضروری بخش های عملیاتی اکثر دیجیتال پرداخت سیستم عامل نیز شاهد جهش شدید تعداد معاملات به استفاده از پول نقد در سراسر کشور دیده می شود کاهش است. راه دیجیتال اکوسیستم تکامل یافته در هند بسیاری از معاملات مالی انجام می شود آنلاین بدون نیاز به مراجعه به شعبه بانک و یا اداره یک شرکت بیمه یا صندوق خانه. Irdai خواسته است بیمه برای تمدید تجدید دوره از آن دسته از سیاست هایی است که با توجه به تجدید در 30 روز آینده. اکثر شرکت های بیمه در حال تشویق مشتریان به استفاده از کانال های دیجیتال به تجدید سیاست های موجود خود را و یا خرید یکی از جدید. طبق گزارش پرداخت دیجیتال شاهد یک 30-40 % پرش از ماه فوریه با کاربران جدید ثبت نام با پرداخت آنلاین مختلف نرم افزار. دیجیتال پرداخت آب و برق از جمله بانک ها را نیز به این تحول با کاهش و یا waiving کردن اتهامات عنوان شده برای چنین دیجیتال معاملات.

دیجیتال خدمات مشتری
اکثر شرکت ها در حال تشویق مشتریان موجود خود را به استفاده از کانال های دیجیتال عنوان شده است وجود دارد افزایش چنین مورد نیاز از مشتریان همراه با کمبود پرسنل خدمات در دفاتر بیمه. چند شرکت های بیمه نیز ارائه خدمات در WhatsApp به صورت ساده نمایش داده شد علاوه بر برنامه های تلفن همراه و ایمیل معمولی. یکی همچنین می توانید سریع و آنی تغییرات در سیاست های اطراف اطلاعات تماس نامزد یا اطلاعات پرداخت به سادگی دسترسی به اسناد به طور مستقیم بر روی مشتری پورتال و سیستم عامل های دیجیتال.

وجود دارد ارائه برای تکمیل تمام ادعا می کنند روند در دسته های دو چرخ و گوشی های تلفن همراه با آپلود یک عکس و یا تصویری از آن آسیب دیده و دارایی. ادعای پرداخت و سپس منتقل دیجیتالی به مشتریان حساب های بانکی. برای تقریبا تمام کلاس های بیمه از جمله بیمه عمر, بالا بردن دیجیتال ادعا علامت/گزارش availed توسط بسیاری از مشتریان امروز.

نویسنده سر محصول و نوآوری Policybazaar.com

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net