کمدین Ricky Gervais ناودان نفاق از مشاهیر هالیوود ساعت قبل از 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در لس آنجلس ،

در پاسخ به یک کاربر توییتر به سوال در مورد آنچه که او “بهترین شوخی” خواهد بود اگر او بودند میزبانی این جایزه نشان می دهد برای نخبگان گروهی از فیلمسازان و بازیگران گلدن گلوب مجری برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در بازیگران به “الهام ” سخنرانی” در حالی که خود را “بد پرداخت مهاجر کارکنان کاخ” این فرصت را به خواب.

“من نمی توانم صبر کنید برای شنیدن همه چیز خود را الهام بخش سخنرانی در مورد برابری و آن را بزرگ که 3 ساعت شما اینجا هستید امشب تنها زمان خود را بد پرداخت مهاجر خانه کارکنان خواهد شد برخی از زمان به خواب این هفته” او در توئیتر خود نوشت صبح روز یکشنبه.

Gervais که مختصر و مفید عملکرد در گلدن گلوب در ماه دسامبر جشن گرفته شد برای آن صداقت و excoriation از هالیوود دوز و کلک ارسال شده خنده emoji وقتی اعلام شد که اسکار را بدون یک میزبان برای سال دوم در یک ردیف.

سال گذشته آکادمی لغو می شود میزبان کوین هارت پس از آن آشکار شد که کمدین های ساخته شده در دهه های پیر ضد همجنس جوک.

Gervais, 58, مورد انتقاد قرار گرفت توسط برخی به عنوان استفاده از “جناح راست” صحبت کردن امتیاز خود را در طول گلدن گلوب, عملکرد, اما, انگلیس دفتر ستاره شات در منتقدان و گفت که “اذیت کردن شرکت های بزرگ و ثروتمند ترین ممتاز مردم” بود و نه محافظه کار در طبیعت است.

از برندگان جایزه اسکار شناخته شده طولانی و گاهی سیاسی سخنرانی کردند. Joker ستاره Joaquin Phoenix ناودان “نژادپرستی نظاممند” صنعت فیلم در طول سخنرانی خود را برای برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد در British Academy Film Awards نشان می دهد در هفته گذشته. در سال 1973 بومی آمریکایی بازیگر و فعال Sacheen Littlefeather پذیرفته مارلون براندو بهترین بازیگر جایزه به عنوان اعتراض به typecasting بومی آمریکایی ها در فیلم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im