جوان در مقابل گارد بحث بازده در کنگره

جلسه Rajya سبها نمایندگان مجلس از برگزاری کنگره جهانی روز پنج شنبه شاهد جوان نمایندگان مجلس از رئیس جمهور سابق راهول گاندی اردوگاه گرفتن از وزرای سابق در Manmohan Singh کابینه بیش از این حزب در وضعیت فعلی و مشتعل تازه بحث در مورد جوان در مقابل گارد قدیمی در حزب.

مقابله با اتهامات عنوان شده علیه UPA مدیران سابق اطلاعات و سیمای وزیر و ارشد Lok سبها MP از حزب Manish Tewari گفت: اتهامات علیه UPA شده بود در این آزمون از قانون در شش سال گذشته. او در توییتر به نقل از گزارش جلسه روز پنجشنبه که این سوال که آیا UPA دستکاری شده بود از درون نیز به همان اندازه معتبر.

کنگره خودی می گویند که استعفای Jyotiraditya Scindia و شورش از Sachin خلبان هر دو از رهبران نزدیک به راهول گاندی رهبری به بحث و گفتگو در مورد سوال از رهبری هنوز دوباره. هر چند هر دو اردوگاه می خواهید دائمی رئیس جمهور برای حزب بیشتر طرفداری از راهول گاندی خود گارد قدیمی بر این باورند که جوانان هستند نه کارآمد در مصرف در BJP را ممکن است. آنها می گویند که هر چند Scindia و خلبان داده شد بهترین فرصت توسط حزب هر دو تصمیم به دنبال گزینه های دیگر. “هر دو می خواستم برای تبدیل شدن به رئیس وزیران. اما آنها لازم نیست اعداد—در داخل و خارج” جانباز کنگره رهبر گفت و افزود که این سیستم از جمعی تصمیم گیری باید به ارمغان آورد ،

وجود دارد گزارش می دهد که حتی نخست وزیر مانموهان سینگ ناراحت بود در غیر منتظره هدف از UPA توسط جوانان به خصوص سابق جوانان کنگره رئیس جمهور و AICC مسئول گجرات راجیو Satav. جلسه برگزار شده توسط کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی حضور داشتند سینگ وزرای سابق غلام نبی آزاد P چیدمبرم, Kapil Sibal AK آنتونی و AICC خزانه دار احمد Patel, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>