حرفه ای جوان به رهبری 1st فاز ‘فوری’ سفر پست COVID-19 مستند: بررسی

China, boycott Australian beef,australian wine, Chinese Embassy, Australian government, coroanvirus outbreak, chinese consumersفاز دوم در سراسر کشور مستند شامل COVID-19 عفونت های برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 3. (رویترز عکس)

حرفه ای جوان منجر خواهد شد فاز اول ‘فوری و ضروری سفر’ هنگامی که مستند محدودیت های آرام یک نظرسنجی نشان داده است. فاز دوم در سراسر کشور مستند شامل COVID-19 عفونت های برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 3.

در حالی که بسیاری از آنها مایل به ماندن قرار داده و برای چند ماه آینده تا زمانی که این وضعیت را بهبود می بخشد, 25 درصد از نیروی کار جوان هند’ نشان داده اند که احساسات قوی نسبت به سفر بلافاصله به خانه و یا بازگشت به کار خود را در شهر و بازدید از دوستان و خانواده برای کسب و کار و برای مقاصد پزشکی بررسی توسط سفر آنلاین شرکت MakeMyTrip پیدا کرده است.

اخبار مرتبط

بررسی راه اندازی شد توسط MakeMyTrip مصرف کننده بینش تیم بین آوریل 1-15 میان 1500 پاسخ دهندگان بین گروه سنی 18 تا 55 سال است. بسیاری از افرادی که مایل به سفر بلافاصله تشکیل می دهند millennials و یا کار حرفه ای در گروه سنی 25 تا 35 سال است.

“در این زمان نامشخص ما از نزدیک اندازه گیری تمایلات مشتری برای درک بهتر آنچه در سفر نگاه می خواهم یک بار محدودیت سهولت. در حالی که سفر را در حالی که برای عادی بررسی های ما به ما کمک می کند درک مشتری خاص نیاز دارد و نگرانی.

“این به ما کمک خواهد کرد انجام همه ما می توانیم برای کمک به مشتریان ما سفر راحت تر و امن تر و همچنین همکاری نزدیک با شرکای ما برای اطمینان حاصل شود که ما آماده برای رسیدگی به نگرانی ها و دیدار با انتظارات مشتری” MakeMyTrip گروه افسر ارشد بازاریابی Sunil Suresh گفت.

به عنوان مردم انتظار چه پست COVID-19 جهان را مانند نگاه مسافران دیده می شود تغییر نسبت به سفر آگاهانه با مردم اولویت اجتماعی فاصله بالا و استانداردهای ایمنی این نظرسنجی گفت.

آن را یافت که بیش از 57 درصد مسافران نشان داده اند یک اولویت بالا برای سفر هوایی, پس از 22 درصد امید بستن برای خود درایو اجاره خودرو نشان می دهد که افزایش در تعداد برای مردم ترجیح می دهند academist:: دانشجویان آخر هفته و یا رفت و آمد به نزدیکی مقصد توریستی.

در موازی, محل اقامت, انتخاب, انتظار می رود برای دیدن درجه مساوی تحول با مسافران انتخاب کتاب premium استاندارد خواص که به دنبال sanitisation و پروتکل های بهداشت (38 درصد) و یا اقامت در یک دوست و یا نسبی محل (25 درصد) نشان می دهد نیاز به دقیق استانداردهای بهداشت آن را گفت.

برخی از پارامترهای که رتبه بالا برای هتل خانم و آقای بوکر عبارتند از امید بستن برای یک هتل است که prioritises پاکیزگی و شیوه دستورالعمل ایمنی به عنوان کارگردانی شده توسط سازمان بهداشت جهانی و دولت (69 درصد) انجام منظم sanitisation از اتاق ها و منسوجات خانگی (62 درصد) استخدام کارکنان به خوبی آموزش دیده کافی چرخ دنده محافظ (52 درصد) و ارائه می دهد گزینه ای را برای پرداخت بعد با لغو تا 24 ساعت قبل از check-in (31 درصد).

عوامل دیگر شامل امکانات در اتاق ناهار خوری در دسترس بودن انژکتور و کانکشنها برای خدمت به مواد غذایی و 24/7 تلفنی آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *