‘شما می دانید چیزی’: بایدن botches اعلامیه استقلال نقل قول در طول کمپین جلوگیری

2020 دموکرات جو بایدن تصادفا بیش از کلمات خود را به عنوان او تلاش برای تلاوت اعلامیه استقلال پیش از سه شنبه.

“ما این حقایق را به خود آشکار” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در طول یک رویداد کمپین در تگزاس در روز دوشنبه. “تمام مردان و زنان ایجاد — شما می دانید که شما می دانید چیزی.”

در طول توقف او همچنین به طور تصادفی با اشاره به سه شنبه به عنوان “فوق العاده” پنجشنبه قبل از اصلاح خود است.

اعلامیه استقلال آمده است: “ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شده اند که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی unalienable حقوق است که در این میان زندگی, آزادی و پیگیری خوشبختی است.”

دلاور سناتور 36 سال ساخته شده است چند misstatements یا embellishments در طول سال 2020 پیشنهاد برای کاخ سفید است. به تازگی در طول مبارزات انتخاباتی متوقف می شود او به اشتباه گفت که او در اواخر پسر بیو بایدن شد دادستان عمومی و نادرست اعلام کرد او در حال اجرا است برای آمریکا به جای رئیس جمهور است. در طول سال های اخیر, مناظره بایدن ادعا 150 میلیون نفر کشته شده اند توسط اسلحه از سال 2007.

معاون سابق رئیس جمهور برداشت یک کلید پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در شنبه بسته شدن فاصله بین خود و حزب دموکرات پیشتاز بهداشت ، برنی ساندرز. رای دهندگان در 14 متحده و ساموآ آمریکا خواهد رای در 3 مارس به عنوان بخشی از شنبه مسابقات که در آن 1,357 نمایندگان هستند تا برای grabs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im