“شما لازم نیست که کنترل: Tucker Carlson می گوید coronavirus همه گیر در معرض کلامی ضعف ما

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson استدلال غالب سکولار ماتریالیسم غرب را ترک کرده است بسیاری از مردم در ایالات متحده معنوی مجهز به بیمار دست و پنجه نرم کردن با این تحول از یک بیماری همه گیر و احتمال مرگ زودرس است.

“در واقع من فکر می کنم بخشی از مشکل و ریشه آن ترس و نگرانی من بیش از حد من قضاوت نیست هر کسی — است تمایل به اذعان کرد که در چیزهایی که بزرگ ما هستند و نه در کنترل” کارلسون گفت: در طول پنج شنبه در مصاحبه با تماشاگر ایالات متحده آمریکا ویرایشگر فردی خاکستری است. “و این در واقع یک حکم کلامی که ما راحت نیست زیرا ما همیشه بحث در مورد هر چیزی که ریشه در ماتریالیسم.”

“اما در زمان زندگی و مرگ شما مجبور هستیم به دلیل این است که تنها زبان است که آن را توضیح می دهد” ادامه داد کارلسون که درمسیحیت. “و به طوری که شما در حال برخورد با یک کشور برای اولین بار واقعا در مقیاس بزرگ آزمایش در دموکراسی سکولار تا کنون. شما می توانید می گویند اتحاد جماهیر شوروی سکولار بود اما واقعا این بود: این یک فرقه مذهبی مستقر در, شما می دانید, Das Kapital. آنها هنوز هم یک کشور بسیار مذهبی.”

[همچنین بخوانید: “من فکر می کنم ما بسیار نزدیک است’: آزاد کشیش اندرو Brunson خواستار جوان آمریکایی مسیحیان به آماده شدن برای آزار و اذیت]

تصدیق کرد که سکولار ماتریالیسم ثابت کرده است که موفق فلسفه برای جامعه ای که ارزش های رفاه اقتصادی بالاتر از همه چیز کارلسون هشدار میدهد: “آنچه در آن انجام نمی دهد یک کار بسیار خوب است توضیح مرگ است. که واقعا جایی که آن را پایین می افتد. و بنابراین پاسخ ما بوده است در واقع نادیده گرفتن مرگ و قرار دادن مردم فقیر در خانه و سپس آنها فقط از نوع ناپدید می شوند و هیچ کس مذاکرات در مورد آنچه اتفاق افتاده است. اما در یک زمان مثل این مرگ است که در خط مقدم. شما نمی توانید آن را نادیده گرفت. ما همه brooding در مورد آن.”

مردم آمریکا و رهبران آنها اغلب فاقد زمینه به بحث در مورد چنین موضوعاتی کارلسون گفت: “و بنابراین اجازه دهید من فقط پیشنهاد می کنم به عنوان یک غیر روحانی یک نه خصوص مؤمنان مسیحی که چیزی که به یاد داشته باشید که شما لازم نیست که کنترل. شما نبودند مسئول برای تولد خود را. شما به احتمال زیاد قادر نخواهد بود برای انتخاب لحظه مرگ خود را. این است آنچه در آن است به انسان. من لازم نیست که یک جواب به همین دلیل آن که راه را, اما آن است که همیشه بوده و همیشه خواهد بود. و هر چه زودتر به شما کمك که واضح تر شما در حال فکر کردن می تواند تبدیل به.”

خاکستری که انگلیسی ساخته شده است که در حالی که ایالات متحده ممکن است تضعیف شده در آن تاریخی مسیحیت آن باقی مانده است کمتر سکولار از کشور خود و خواسته در صورتی که ارائه شده آمریکا به عنوان یک مزیت است. کارلسون که توصیف انگلستان به عنوان “بیشترین شدت عصبانیت سکولار جایی که من تا کنون بوده است” رقابت این ایده که ایالات متحده بسیار دور در پشت.

[مربوط به: ‘این نیست f—ing دیزنی لند!’: مرد مست طوفان انگلیسی کلیسای جامع بیش مینی گلف]

“و اگر شما نگاه کنید در رای گیری در ایمان مذهبی حتی در کلیسا حضور آن کاهش یافته است از یک صخره” گفت: کارلسون. “این کشور تبدیل شده است بیشتر سکولار سریع تر از هر مکان در جهان به غیر از شاید اسپانیا پس از سال 1975 هنگامی که [فرانسیسکو فرانکو] درگذشت که واقعا تبدیل به تقریبا بلافاصله غیر هوشیار است. اما امریکا واقعا تغییر در 10 سال گذشته است.”

اذعان که این روند ممکن است مطلوب به مردم که می خواهم به داشتن رابطه جنسی با غریبه ها به راحتی کارلسون هشدار داد که “حرکت نزولی این است که این ما را بسیار کمتر آماده روانی و معنوی به صورت یک بیماری همه گیر.”

تأمل در چگونه او می داند به معرض شده اند به حداقل سه نفر که تست مثبت برای coronavirus کارلسون گفت: “من نه تکرار باعتقاد هر روز صبح بیش از قهوه اما من خودم یادآوری کنم در طول روز — از آنجا که من کردم بینی من در تمام این coronavirus داستان های ترسناک که همه واقعی هستند — من را یاد خودم: شما لازم نیست که کنترل است.”

“من احساس می کنم خوب” کارلسون گفت: “اما وجود داشته اند که در آن لحظات خود را پوست می خزد زمانی که شما فکر می کنم شاید من و یا شما می دانید, من دودی برای مدت طولانی. من فقط نگه داشتن یاد خودم آن را فراتر از کنترل انسان به عنوان بسیار است.” او نشان داد که کودکان خود را می دانم که 25 ساله کالج, ورزشکار بدون هیچ گونه شناخته شده از قبل موجود شرایط است که می تواند مرگ پس از ابتلا به کروناویروس و قرار داده شده در حالت اغما است.

“این نوع از برگ های شما رو حقیقت این است که شما می توانید پیش بینی است که به طور گسترده اما در نهایت سرنوشت هنوز هم وجود دارد. و من آرزو می کنم آن را نداشت. من آرزو می کنم همه چیز قابل پیش بینی بود اما این نیست که فقط طبیعت زندگی است. و ما صرف بیش از حد زمان کمی فکر کردن در مورد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>