مونیخ — تنظیم کننده دولت نباید سرزنش شرکت رسانه های اجتماعی برای به اصطلاح “اتاق اکو” که ترک کاربران اینترنت در معرض خطر به دروغ مبارزات با توجه به Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ.

“و محتوای آن نشان می دهد تا در خوراک خبری خود را در درجه اول — آن را تعیین شده توسط ما. آن چیزهایی که مردم دیگر سهم” زوکربرگ گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در طول یک شنبه بحث است. “شما انتخاب کنید که دوستان شما هستند و چه صفحاتی و چه کسب و کار شما می خواهید به دنبال و پس از آن که محتوا را که واجد شرایط برای نشان دادن وجود دارد.”

زوکربرگ بود در مرکز صحنه در عمده بین المللی سیاست خارجی کنفرانس به عنوان یک سری از روسیه دروغ عملیات علیه 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات در کشورهای دیگر چپ دولتهای غربی مشکوک از شرکت خود را. دره سیلیکون مغول داشت که Facebook در معرض کاربران به یک آرایه وسیعی از ایده ها را به درجه و حتی بیشتر از رسانه های سنتی شرکت.

“هر یک از خروجی رسانه ها دارای نوع خود سرمقاله مشاهده و شیب که آنها را به چیزهایی که او گفت:” در طی یک پرسش و پاسخ جلسه. “بنابراین داده هایی را که ما دیده ایم این است که در واقع آن است که افراد در معرض متنوع تر نمایش ها از طریق رسانه های اجتماعی از قبل از آنها از طریق رسانه های سنتی از طریق یک عدد کوچکتر از کانال.”

سازمان کنفرانس تاکید کرد که “اینترنت نقش اصلی را در پرورش و تقویت افراطی فکر می کردم.” زوکربرگ مورد مناقشه این ایده است که این روند شتاب گرفته و توسط الگوریتم های که ترویج داستان یا نوشته های خود را بر اساس شباهت به داستان که کاربران قبلا کلیک قرار دادن مسئولیت به عقب بر عادات Facebook کاربران است.

“وجود دارد تایید تعصب موضوع,” او گفت:. “مردم کمتر احتمال دارد به کلیک بر روی همه چیز و تعامل با آنها را اگر آنها با آنها موافق نیست. بنابراین من نمی دانم که چگونه به حل این مشکل است. که یک تکنولوژی به عنوان مشکل آن را به عنوان یک انسان تاکید مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی