‘شما نمی توانید یک پاسخ مستقیم’: کسب و کار در تلاش برای برنامه ریزی از طریق coronavirus آسیب به چینی زنجیره تامین

Coronavirus شیوع تزریق کرده سطح بالایی از عدم قطعیت برای بسیاری از کسب و کار که بستگی محصولات از چین اما به عنوان clueless به زمانی که آنها می رسند.

“شما نمی توانید یک پاسخ مستقیم گفت:” جان مک رئیس جمهور از مرز روشنایی است. “ما صحبت به کسی اخیرا برای یک سفارش بزرگ و آنها به ما گفت که اواسط ماه مه است که بهترین آنها می توانند انجام دهند. دیگر بچه ها گفت: “ما فقط نمی دانم, بنابراین بسیاری از متغیرهای. … سطح یقین است و نه کم است.”

ماک شرکت فراهم می کند چراغ روشنایی به صورت تجاری و صنعتی و نهادی بازار است و در واقع کارسون, کالیفرنیا. بیش از 90 درصد از قطعات برای روشنایی LED تولید شده در چین با توجه به مک. و با این ویروس خاموش کردن گیاهان وجود دارد منجر بار برای این محصولات افزایش یافته و از چهار تا شش هفته منتظر است که کشش به 15 هفته.

“ما در حال پیدا کردن به طور قابل توجهی افزایش بار سرب و مقدار زیادی از عدم قطعیت در اطراف آنها” ماک گفت:, و اضافه کرد که “بزرگترین نگرانی من نشسته است با هیچ محصول است.”

مک گفت: شرکت خود را خیط و پیت کردن به اندازه کافی برای رسیدگی عقب مانده بار سرب در کوتاه مدت اما آن می تواند خوردن خود را به خط پایین اگر مشکل همچنان ادامه دارد.

“وجود خواهد داشت پروژه در ماه آوریل که نمی خواهد انجام شود تا زمانی که ممکن است حداقل. من فکر می کنم آن را به ما صدمه دیده است, بله,” او گفت:. ماک سن 50 شروع کسب و کار خود را در سال 2014 پس از از دست دادن شغل خود را از معاملات سهام. عدم تمایل به حرکت به شهر نیویورک به پیدا کردن شغل دیگری در وال استریت ماک تصمیم به تغییر شغل و شروع به کسب و کار خود را.

مستقر در ایالات متحده شرکت های تولید برخی از قطعات که مک نیاز دارد اما آنها گران تر از همتایان چینی خود را که درایوهای تا هزینه های ماک شرکت. بنابراین او هنوز هم متکی به محصولات چینی و امیدوار است که منجر بار نه گسترش فراتر از آنچه که آنها در حال حاضر هستند.

“در حال حاضر ما فقط امیدوار است که آن است که یک وضعیت وحشتناک است و در چند هفته چین خواهد بود 90% بازگشت به کار و … در تابستان ما در حال بازگشت به حالت عادی. این امید من است,” او گفت:.

شیوع بیماری و آسیب آن می تواند انتقام در کسب و کار مانند ماک ارائه یک تهدید به رئیس جمهور تهمت را گشتند. رئیس جمهور در روز چهارشنبه قرار داده و معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول چگونه ایالات متحده در پاسخ به این ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا اطمینان رای دهندگان که آنها در پایین خطر ابتلا به این ویروس و سرمایه گذاران که اقتصادی خرید اینترنتی را شامل می شود.

شرکت های بزرگتر از ماک نیز رقیب با محصول اختلالات.

مایکروسافت اعلام کرد که تاخیر در دریافت محصولات از چین می تواند صدمه زدن به کامپیوتر شخصی فروش و کارخانه ها در این کشور در حال بازگشایی در سرعت کندتر از حد انتظار است.

اپل نیز دچار تاخیر و انتظار نمی رود برای دیدار با سه ماهه دوم سال مالی اهداف است.

نینتندو به تازگی گفت که تاخیر در عرضه خواهد صدمه دیده است تولید خود کنسول.

تحلیلگران هشدار داده اند که coronavirus می تواند خسارت به اقتصاد جهان که در برابر آنچه رخ داده است در سال 2008. در آن زمان یک بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه ballooned بین المللی بحران بانکی که حفره حفره بازارهای سهام در سراسر جهان است. هنگامی که اضافه شده با هم دست دادن خانه و ارزش سهام در این دوره بالغ بر بیش از 10 تریلیون دلار است.

در حال حاضر ترس که coronavirus ممکن است گسترش در سراسر ایالات متحده و کشورهای دیگر در حال حاضر wreaked ویران کردن در بازار. آنها در اصلاح خاک و همانطور که از روز شنبه سرمایه گذاران در حال حاضر از 2 تریلیون دلار. رشد درآمد برای شرکت های ایالات متحده در این سال در حال حاضر انتظار می رود راکد به گفته گلدمن ساکس. تجارت بین دو کشور است به احتمال زیاد باقی می ماند و ضعیف تا ویروس موجود است. ژنو مبتنی بر کالا تجارت فشارسنج به تازگی در ایستاده بود 95.5 هنگام خوانش از 100 نشان می دهد رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im