Sonbhadra, goldmine in Sonbhadra, goldmine in UPدو goldmines با حدود 3,350 تن از سنگ معدن طلا کشف شده در بالا را Sonbhadra منطقه. (بازنمودی عکس)

در چیزی کمتر از یک برنده تمام پولها برای, Uttar Pradesh, دولت, زمین شناسان کشف کرده اند عظیم سپرده طلا در Sonbhadra منطقه شرقی اوتار پرادش است. این کشف پس از دو دهه از جستجو توسط سازمان زمین شناسی از هندوستان, Uttar Pradesh اداره زمین شناسی و معدن. طبق برآورد دو وجود دارد goldmines با حدود 3,350 تن از سنگ معدن طلا در Naxal-تحت تاثیر قرار Sonbhadra منطقه. این است که در حدود پنج برابر فعلی ذخایر طلا از کشور است که می ایستد در حدود 626 تن.

با توجه به منطقه معدن افسر KK رای دولت در فکر قرار دادن این سپرده ها در اجاره برای استخراج از معادن. این GSI بود اول گفت: در سال 2005 که سپرده طلا در حال حاضر در Sonbhadra. این ادعا که goldmines در حال حاضر در زیر کوه در Naxal-آمار منطقه اوتار پرادش تایید شد در سال 2012. طبق مقامات هفت عضو تیم راه اندازی شده است برای بررسی و به زودی حراج بلوک آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

با توجه به گزارش رسانه های goldmines واقع شده در Hardi ایجاد کرد و Sonpahadi در Mahuli روستای Dudhi Tehsil در منطقه است. Rai گفت که در حالی که 2943.25 تن سپرده طلا واقع در Sonpahadi حدود 650 تن در Hardi.

او گفت که بلوک های طلا خواهد بود حراج آنلاین پس از اتمام geo-tagging روند این تیم است. این تیم خواسته شده است برای ارائه یک گزارش به GSI را لکنو دفتر فوریه 22.

Sonbhadra یکی از 75 منطقه اوتار پرادش و همچنین یکی از مناطق عقب مانده در کشور است. آن نهفته است در بخش جنوبی کشور و مرز سهام با Bihar, Jharkhand, Madhya Pradesh و Chhattisgarh.

طبق گزارش مقامات نیز بررسی امکان از مواد معدنی کمیاب مانند اورانیوم در حال حاضر در این منطقه است. پس از کشف این اکتشاف goldmines و احتمالا سایر مواد معدنی نیز تنظیم شده است برای ارائه یک انگیزه بزرگ برای درآمد این کشور پرجمعیت ترین کشور و همچنین ایجاد شغل در عقب مانده ترین مناطق, Uttar Pradesh.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im