Adityanath گفت: باید آن را تضمین است که کارگران مهاجر رسیدن به خانه های خود.

قرار دادن تعهد در منطقه قضات دادگاه برای دادن معافیت های خاصی در طول مستند از آوریل 20, Uttar Pradesh یوگی Adityanath روز یکشنبه گفت: آنها باید تصمیم گیری و اطلاع رسانی دولت در این زمینه است.
در بیانیه صادر شده در اینجا توسط اوتار پرادش دولت Adityanath گفت: “تمام منطقه قضات دادگاه باید تصمیم گیری در محلی در سطح بعد از دیدن شرایط به معافیت در فعالیت های خاص در طول مستند و سپس اطلاع رسانی دولت در این زمینه است.”

“منطقه دادستانی از 19 حساس منطقه که در آن وجود دارد 10 یا بیشتر COVID-19 موارد نیز باید یک تصمیم بر اساس ‘sajagtaa’ (هوشیاری) و ‘satarktaa’ (دقت). این تصمیم را نمی خواهد اجرا شده در کانون مناطق,” او گفت:.

اخبار مرتبط

رئیس جمهوری گفت: خدمات بهداشت و درمان sanitisation خدمات و آستان تحویل خواهد شد مجاز در کانون مناطق. محرومیت این فعالیت های دیگر را مجاز نمی باشد. او همچنین گفت: این مستند خواهد بود به طور کامل اجرا شود تا تمام آن مدت و بدون سستی تحمل خواهد شد در این زمینه. Adityanath با صدور دستورات از طریق ویدئو کنفرانس با منطقه دادستانی از دولت است.

“اجتماعی فاصله و مستند هنجارهای نباید نقض شود. تصمیم برای دادن معافیت به برخی از فعالیتهای صنعتی باید در نظر گرفته شود متقابل مشاوره از ناحیه دادستانی بخشی کمیسیون حفاری, IGs, ADGs SPs SSPs و مقامات منطقه صنعت مرکز” او در بیانیه ای گفت:. رئیس جمهوری همچنین گفت: “جمعیت و وضعیت هرج و مرج نباید اجازه را به جای”.

عمل تضمین می شود باید در محلی سطح برای ساخت و ساز بزرگراه ها و, بزرگراه, او گفت:. “کشاورزان باید حداقل حمایت از قیمت را برای محصولات خود. جدا از خرید محصولات در مراکز خرید ترتیبات باید برای خرید محصولات کشاورزی از زمینه های خود را. جدا از نقاط عظیم sanitisation باید انجام شود در همه اماکن” او گفت:.

Adityanath گفت: باید آن را تضمین است که کارگران مهاجر رسیدن به خانه های خود. “آنها را به اتمام مدت قرنطینه اما حتی پس از آن آنها باید قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه. تیم های مختلف باید شکل گرفته در منطقه و سطح تیم ها باید با توجه خاص مسئولیت و نظارت موثر انجام شود. علوفه برای ولگرد گاو نیز باید ساخته شده,” او گفت:.

با اشاره به نزدیک به 8000 دانش آموز از دولت مشغول به تحصیل در کتا او گفت: این دانش آموزان آورده شده است به دولت. “همه آنها قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه. مقررات ساخته شده اند را به نگه داشتن یک چشم بر جنبش از یک خارجی است. این کار باید با کمک داوطلبان در روستاها. این داوطلبان می توانند از Yuvak منگل Dal NCC NSS روستا نگهبان و نهرو Yuva Kendras,” او گفت:.

رئیس جمهوری نیز با صدور دستورات را به اطمینان حاصل شود که هیچ سستی در اجتماعی فاصله. “رمضان آغاز شده است در مارس 23. ارتباطات باید انجام شود به روحانیون و تلاش شود تا اطمینان حاصل شود که تراکم مجاز نیست به اتفاق می افتد. تمام فعالیت های مذهبی باید انجام شود از خانه خود را,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de