بله در بانک کاهش یافته و از بسیار خوب بانک شاخص از مارس 27

ماه گذشته ارز گفت که بله بانک خواهد بود نقل مکان کرد و از معیار شاخص بسیار خوب 50 از مارس 27. (IE)

مشکل Yes بانک جایگزین خواهد شد در جذاب بانکی شاخص توسط Bandhan بانک از مارس 27 فرعی از ملی بورس گفت: در روز پنج شنبه. جایگزینی انجام شده در حساب از عدم در دسترس بودن در آینده و گزینه های قرارداد در بله بانک سهام NSE شاخص در بیانیه ای گفت.

ماه گذشته ارز گفت که بله بانک خواهد بود نقل مکان کرد و از معیار شاخص بسیار خوب 50 از مارس 27.

اخبار مرتبط

علاوه بر این بانک خواهد بود کاهش یافته و از آینده و گزینه های بخش از مارس 29. به غیر از بانکی شاخص تغییرات نیز ساخته شده است در چندین شاخص از جمله جذاب آلفا 50 بسیار خوب بتا بالا 50 بسیار خوب 500, جذاب کلاه کوچک 250 و جذاب Midsmallcap 400.

NSE شاخص شاخص نگهداری زیر کمیته تصمیم گرفته است تا جایگزینی سهام در شاخص های مختلف به عنوان بخشی از بررسی های دوره ای. در میان دیگران, Gayatri پروژه خواهد بود از مطالعه حذف شدند بسیار خوب 500 بسیار خوب Smallcap 250 و جذاب Smallcap 400 شاخص. شیلپا مدیکر شده بود در جای خود در این شاخص.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im