بله سهامداران بانک دریافت locked-in; نمی توانید فروش قبل از سه سال به عنوان طرح نجات به اجرا در می آید

بله بانک طرح بازسازی شد و تایید شده توسط کابینه در روز جمعه.

کاهش درد سپرده گذاران در یک پایان و تغییر فشار بر سهامداران موجود بله بانک طرح بازسازی 2020 قرار است هر کسی با 100 سهم و یا بیشتر از آن از پول نقد گرسنگی دهنده زیر سه سال در قفل در دوره. با توجه به این روزنامه اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت مالیه در شب جمعه “باید به وجود یک قفل-در مدت سه سال از شروع این طرح به میزان هفتاد و پنج درصد است. در رابطه با سهام برگزار شده توسط سهامداران موجود در تاریخ از چنین شروع”. اتحادیه کابینه تصویب بله تجدید ساختار بانک طرح های دیروز و صادر شده اطلاع رسانی در مورد همان آوردن آن را به زور از جمعه.

اگر چه این روزنامه اطلاع رسانی inflicts درد سهامداران موجود هر کسی که مایل به خرید Yes سهام بانک در هفته های آینده باقی خواهد ماند unstirred توسط قفل در دوره. “اگر من آغاز تازه خرید در روز شنبه چه روزنامه اطلاع رسانی می گوید: نمی شود به من. در حالی که هر کسی در برگزاری 99 یا کمتر سهام در روز جمعه هیچ محدودیت معاملات سهام اما کسی که با 100 یا بیشتر سهام را تحت 75 درصد قفل در از روز جمعه خود را” آجی Bodke مدیر عامل شرکت PMS Prabhudas Lilladher گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

در حالی که تشریح قفل-در عنوان “نسبتا شایع’, Deepak Shenoy, موسس, سرمایه ذهن گفت که سرمایه گذاران را به صبر کنید و ببینید که چگونه نهایی capitalisation به نظر می رسد به این نتیجه که آیا این حرکت به قفل در سهام سرمایه گذاران مثبت است یا نه. “بیایید صبر کنید برای نهایی capitalisation ساختار به ببینید که چه کسی است, سرمایه گذاری, چقدر, چه, مراحل گرفته خواهد شد برای دوباره پر کردن ذخایر است که بیرون بروید و چه عملیاتی معیار خواهد بود. در حال حاضر دولت خود را انجام داده و آن را به بانک های خصوصی به آن را به جلو.”

Bodke معتقد است که این حرکت توسط یکی از عادلانه با توجه به ایده کلی از بازسازی بله بانک برای جلوگیری از وحشت. “این منصفانه حرکت توسط دولت اگر از شما درخواست SBI و دیگر سرمایه گذاران برای کمک به سوی نجات از هند چهارم-بزرگترین بانک های خصوصی است. ایده این است برای جلوگیری وحشت در میان سپرده گذاران که شامل دیگر بخش خصوصی بانک ها بیش از حد. آنها خواسته شده است که به نگه داشتن 75 درصد سهام به مدت 3 سال پس چرا باید همان قربانی خواسته نمی شود از سهامداران موجود?” او گفت:.

در حالی که Abhimanyu Sofat رئیس تحقیقات IIFL اوراق بهادار دارای دیدگاه های مختلف بر اساس این ایده از قفل کردن در سهام سرمایه گذاران فردی. “دولت باید با توجه به یک پنجره پیش از ساخت یک حرکت و یا شاید باید آن را حذف از بورس است که می توانست یک گزینه بهتر است و اجازه نیروهای بازار تصمیم گیری بیشتر است. هر کسی که توصیه به سهام انجام خواهد شد عدالت در حال حاضر” Sofat گفت: مالی اکسپرس آنلاین. Sofat است که انتظار برای وضوح بیشتر به ظهور در روزنامه اطلاع رسانی اضافه شده است که اگر سهامداران موجود در زیر قرار داده شده یک قفل در دوره آن معنی خواهد بود که سهامداران خواهد شد ارزش تنها در صورتی که سرمایه گذاران بلند مدت.

گفت که دولت بوده است لیبرال در نوشتن ارزش سهام در بله بانک Bodke افزود: “هیچ نوشتن در منابع سهام. سرمایه گذاران نیز باید در درد براکت. اگر این امر شده اند در ایالات متحده آمریکا یا بریتانیا سهامداران شده اند از بین برود اما در اینجا سهام به ارزش آنها چه هستند و نه خاک یکسان به صفر است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im