بله بانک کلاهبرداری: Wadhawan برادران به دنبال حفاظت از دستگیری

این Wadhawan برادران گفت: آنها باید اعطا حفاظت از دستگیری حداقل در طول مستند دوره با توجه به شیوع کروناویروس. (عکس | Facebook)

DHFL مروج Kapil Wadhawan و برادرش Dheeraj روز چهارشنبه ثبت پیش بینی وثیقه
نرم افزار در یک دادگاه ویژه در اینجا در ارتباط با این مورد ثبت شده علیه آنها برای سایتهای بله بانک کلاهبرداری. در درخواست های Wadhawan برادران گفت که آنها باید اعطا حفاظت از دستگیری حداقل در طول مستند دوره با توجه به شیوع کروناویروس. “اصلی ما درخواست است که وجود دارد بدون نیاز به دستگیری در این دوره از مستند. ما موقت حفاظت تا آن زمان و همه محاسن را می توان مورد بحث هنگامی که قفل برداشته است” وکیل خود را گفت.

دادگاه خواسته است تا اجرای مدیریت (ED) به فایل پاسخ خود را در روز پنج شنبه و کارگردانی این سازمان به
هر سرکوبگر اقدام تا آن زمان وکیل اضافه شده است. این Wadhawan برادران متهم در بله بانک-DHFL
موارد تقلب. این DHFL (دیوان مالی مسکن محدود) گروه یک مبلغ وام حدود 3,700 تومان کرور روپیه گرفته شده از بله بانک است که تحت عنوان “استرس”.

اخبار مرتبط

اد است کاوش ادعایی در عوض بین دو گروه کسب و کار خود و مروج. این Wadhawans شده اند نام در شاه تسلیم توسط بانک مرکزی در ارتباط با بله بانک کلاهبرداری. آنها نیز در حال جستوجو کرد اد در یک پرونده جنایی در زمینه PMLA است و مربوط به اواخر گانگستر اقبال Mirchi.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im