بله بانک بازسازی: SBI را انتخاب کنید تا 49% FM Sitharaman می پرسد RBI برای رفع مسئولیت فردی برای بحران

yes bank, yes bank crisisبله بانک شده است تلاش برای اجرای برنامه های خود برای بالا بردن حدود 2 میلیارد دلار برای بیش از شش ماه در حال حاضر

بانک دولتی هند (SBI) است که همه مجموعه ای را انتخاب کنید تا 49 درصد سهام را در بحران-riden بله بانک به عنوان بانک مرکزی روز جمعه در پا با “بازسازی” طرح به قید وثیقه از کشور چهارم-بزرگترین وام دهنده خصوصی و بنیادی هر گونه سرایت تاثیر گسترده تر سیستم مالی. RBI حال جایگزین بحران-آمار بانک مدیره یک روز قبل از آن با استناد به “وخامت جدی” از آن سلامت مالی.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت که او خواسته است RBI به انجام یک جامع پروب در دقیقا همان چیزی را اشتباه رفت و در بله بانک و رفع مسئولیت فردی.

اخبار مرتبط

پرده برداری از “پیش نویس بله, بانک طرح بازسازی 2020′, RBI گفت: SBI به ‘ابراز تمایل خود را به سرمایه گذاری در پایتخت-گرسنگی وام دهنده. طبق این طرح مجاز سرمایه از بله بانک تغییر خواهد کرد به 5,000 تومان کرور روپیه و تعداد سهام خواهد ایستاد تغییر به 2,400 تومان هر 2 گرد به 4,800 تومان کرور. سرمایه گذار بانک (SBI) را مجبور به خرید و 49 درصد در 10 تومان به ازای هر سهم و نمی توان آن را پاره کردن برگزاری آن در زیر 26 درصد قبل از سه سال است. SBI خواهد شد که دو نامزد به بازسازی بانک شش عضو هیئت مدیره. میزان دقیق SBI سرمایه گذاری روشن نشد با برآورد متفاوت در محدوده 2,450 تومان کرور روپیه به تومان 11,760 کرور.

بله بانک سهام سقوط کرد توسط 56 درصد در BSE روز جمعه در پاسخ به دوشنبه را در اواخر شب توقف در حالی که SBI سهام بیش از حد از دست 6.2% در یک روز زمانی که Sensex کاسته 2.3%. مودی در روز جمعه گفت: توقف و خروج کلاه بله بانک است که اعتبار منفی است.

SBI رئیس Rajnish کومار که ملاقات وزیر دارایی پیش از آن در روز به دنبال کاستن ترس از خطرات سیستمیک گفت: بحران در سطح وام دهنده (بله بانک) تنها.

تحت این طرح کارکنان این بانک ادامه خواهد داد تا خدمات خود را با همان پاداش و در همان شرایط به عنوان حداقل برای یک دوره یک سال است. هیئت مدیره باید انعطاف پذیری لازم برای قطع سرویس کلید مدیریتی افراد در هر نقطه. وجود خواهد داشت هیچ تغییری در دفاتر و یا شاخه های شبکه نیز هست. RBI قرار داده است پیش نویس این طرح در وب سایت خود را به صورت عمومی نظرات تا 9 مارس.

در همان زمان هر دو Sitharaman و RBI فرماندار Shaktikanta دس به دنبال اطمینان Yes بانک سپرده گذاران که پول خود را امن و محافظت شده است. ناراحتی موقت از خروج کلاه تومان 50,000 هر مشتری در طول دوره توقف (تا 3 آوریل) نیز ممکن است بیش به زودی. بیمار از بانک به تازگی منصوب مدیر Prashant کومار هم گفت: مصرف آن را “گام های لازم برای اطمینان از بدون درز معاملات” و خواست سپرده گذاران را به وحشت.

به طور جداگانه توضیح “تاخیر” توسط بانک مرکزی برای سرکوب بله بانک, Das گفت: در بمبئی: “بازار led و بانک-led حل مشکل این است که همیشه ترجیح داده شده است. شما باید به زمان به مدیریت بانک به اقدامات و تلاش های. و بانک هم تلاش. هنگامی که ما متوجه است که ما نمی توانیم صبر کنید و باید صبر کنید دیگر هیچ RBI تصمیم به مداخله کند.” بانک مرکزی گفته بود در روز پنج شنبه بود که آن را محدود به درخواست برای توقف, به عنوان بانک موفق به کوک با هم قابل دوام احیای طرح است.

پیش از آن در روز, وزیر دارایی سابق P چیدمبرم آمار در دولت به دنبال یک توضیح در مورد نحوه وام دهنده وام کتاب “شروع به پریدن کرد به طور معجزه آسایی” از Rs 55,633 کرور روپیه در ماه مارس 2014 به تومان 2,41,999 کرور روپیه در ماه مارس 2019. “BJP شده است در قدرت به مدت شش سال. توانایی خود را برای اداره و تنظیم موسسات مالی غرفه در معرض. اول آن PMC بانک. در حال حاضر آن است که بله بانک. دولت نگران در همه ؟ می توانید آن را شرک آن مسئولیت ؟ است وجود دارد یک سوم بانک در خط؟” چیدمبرم گفت: در یک صدای جیر جیر.

در پاسخ به کنگره حزب انتقاد از دولت را اداره بله بانک امر Sitharaman اظهار داشت که بله بانک پرداخت وام به برخی از بزرگترین حساب از جمله آنیل Ambani گروه Essel, ILFS و DHFL که بعد از آن شاهد استرس تمدید شد قبل از سال 2014 زمانی که UPA در قدرت بود. او همچنین اشاره کرد و در مجبور شتابزده ادغام بیمار ایران از بانک های غربی (UWB) با IDBI بانک در سال 2006 و کاتولیک سوریه بانک فدرال و بانک در طول UPA عصر. او همچنین اشاره کرد که ادغام UWB با IDBI بانک کمک به استرس در دومی است.

“ما اطمینان مشتریان علاقه محافظت” Sitharaman گفت. “ما می توانیم اطمینان سپرده گذاران که پول خود را امن است… من از نزدیک نظارت بر هر موسسه که نیاز به این نوع از نظارت همراه با RBI,” او اضافه شده است. وزیر همچنین اظهار داشت که بانک مرکزی متوجه شد در سال 2017, حکومت, مسائل نظارتی ضعیف انطباق اشتباه دارایی طبقه بندی و مخاطره آمیز تصمیم گیری های اعتباری در بله بانک. مدیر عامل جدید (Ravneet Gill) منصوب شد و در ماه سپتامبر 2018 و تمیز کردن این بانک آغاز شد. جدید بازسازی طرح خواهد بود به طور کامل موثر در مهلت قانونی دوره 30 روز (3 آوریل), او گفت:.

بسته نجات می آید در میان نصب ترس که سقوط بله بانک خواهد شد که نشت گسترده-بیش از اثر بر کل سیستم مالی است که هنوز برای آمدن به شرایط با این نقدینگی/پرداخت بدهی بحران در سایه-وام فضا و بد وام ظروف سرباز یا مسافر در بخش بانکی است.

بله بانک شده است تلاش برای اجرای برنامه های خود برای بالا بردن حدود 2 میلیارد دلار برای بیش از شش ماه در حال حاضر و آن گلایه داشته اند تشدید افزایش وام به بخش بانکی همچنان به برخورد با بحران در سایه-وام فضا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de