بله بانک بازسازی: اضافی ردیف من دارندگان اوراق قرضه به آمار تومان 10,800 cr اگر RBI را طرح می رود از طریق

yes bank, yes bank news, yes bank latest newsRBI پیش نویس همچنین پیشنهاد یک میزبان از دیگر الزامات است که ممکن است دیده می شود به عنوان مخل فعلی مروج بانک. (عکس/فردا نیوز)

بله بانک آخرین نیوز: یکی از بزرگترین بازندگان در مورد RBI را بازسازی طرح برای بله بانک می رود از طریق خواهد شد اضافی ردیف من دارندگان اوراق قرضه که شرط مجموعا به تومان 10,800 کرور قرض دهنده.

سرمایه گذاران در این ابزار به طور معمول شامل صندوق خانه ها و بانک خزانه ،

اخبار مرتبط

“ابزار مقدماتی به عنوان اضافی ردیف 1 سرمایه صادر شده توسط Yes بانک تحت بازل-III چارچوب باید ایستادن نوشته شده به طور دائم, در, کامل, با, اثر, از منصوب شد تاریخ” پیش نویس ” Yes Bank Ltd. بازسازی, طرح 2020′ گفت.

این پیش نویس که باز است برای نظرات اضافه شده است که همان است که در انطباق با RBI مقررات بر اساس چارچوب بازل.

“این است که برای اولین بار در تاریخ هند بانکی که بانک T1 اوراق نوشته شده را در ‘نقطه غیر زنده ماندن’ (استفراغ) یعنی سرمایه گذاران را به یک ضربه در هر دو اصلی و تعادل پرداخت سود” Acuite رأی رئیس جمهور Suman چودری گفت.

همچنین بخوانید: بله بانک بحران’ راه حل پیدا کردم; RBI پرده بازسازی طرح SBI ممکن است سرمایه گذاری 2,450 تومان کرور روپیه

هر دو Acuite و خود را بزرگتر نظیر Icra رتبه بندی گفت: ارزش بدهی خواهد شد که محو کامل خواهد شد ایستاده در 10,800 تومان کرور.

پس از اعلام و همچنین جمع و جور کردن از بله, بانک, رتبه بندی, رتبه, سازمان, Baroda صندوق تفکیک مجموعه در دو طرح — Baroda خزانه داری مزیت های صندوق و Baroda ریسک اعتباری صندوق و مشخص کردن ارزش سرمایه گذاری به صفر است.

به عنوان بخشی از تجدید ساختار بسته SBI است که تمام مجموعه به سرمایه گذاری تا 2,450 تومان کرور روپیه به 49 درصد سهام در محاصره دهنده و اطمینان حاصل شود که برگزاری آن نمی رفتن زیر 26 درصد برای سه سال اول پس از ورود.

همچنین بخوانید: ‘وام در گوشی chacha-bhatija’ پشت Yes بانک سقوط: FM Sitharaman سرزنش UPA دولت برای ظروف سرباز یا مسافر

RBI پیش نویس همچنین پیشنهاد یک میزبان از دیگر الزامات است که ممکن است دیده می شود به عنوان مخل فعلی مروج بانک و همچنین جلیقه قدرت بیشتری در انتصاب مدیریت.

آن را پیشنهاد حذف چهار اساسنامه از تاریخ منصوب از معامله که شامل حقوق از همکاران برای تعیین سه نماینده مستقل, مدیران, پیشنهاد نام رئیس و مدیر اجرایی و تعیین تمام وقت مدیران.

به تازگی منصوب مدیره بازسازی بانک خواهد شد اما باید این آزادی برای قطع سرویس کلید پرسنل مدیریتی در هر نقطه ای از زمان بعد از آن با توجه به روش آن ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de