The ents follow Yes Bank's failure to raise capital to address loan losses, sparking a withdrawal of deposits.این دهندگان به دنبال Yes بانک عدم افزایش سرمایه به آدرس وام زیان جرقه خروج سپرده.

S&P رتبه جهانی در روز دوشنبه گفت: برای حل و فصل سریع بله بانک عجز از پرداخت دیون را حفظ خواهد کرد هند بانکداری سرایت در خلیج, اما به عنوان بازارهای اعتباری سفت وجود دارد می تواند یک امکان گسترده تر اقتصادی در کشور است.

بانک مرکزی هفته گذشته در یک مهلت قانونی برای سرمایه گرسنگی بله بانک دربندی برداشت در 50,000 تومان به ازای هر حساب و جانشین هیئت مدیره از بخش خصوصی وام دهنده با اثر فوری.

اخبار مرتبط

پس از این کشور بزرگترین وام دهنده بانک دولتی هند (SBI) در روز شنبه گفت: این سرمایه گذاری خواهد کرد 2,450 تومان کرور روپیه در مشکل بخش خصوصی بانک در برابر 245 کرور سهام.

“دولت هند در همکاری با SBI برای تزریق سرمایه به بله بانک مشکل بخش خصوصی بانک با 1.8 درصد از این کشور سپرده های بانکی (از 31 مارس 2019).

“حل سریع بله بانک عجز از پرداخت دیون را حفظ خواهد کرد و هند و بانک-بخش سرایت در خلیج اینکه آن را به شمار درد برای سرمایه گذاران در بانک هیبرید اوراق بهادار. به عنوان بازارهای اعتباری سفت, ما همچنین یک امکان گسترده تر اقتصادی در کشور” S&P رتبه جهانی گفت.

آن گفت: دولت هند به طور مداوم پشتیبانی ضعیف بانک های تجاری با ترویج ادغام مضطرب موسسات با قوی تر دهندگان و به لحاظ تاریخی مجاز بانک های تجاری به شکست است و در گذشته به سرعت پا به آدرس مشکل است.

“جریان ضعیف اقتصادی و ترس سرمایه گذاری جهانی محیط زیست در نظر ما باعث شده است تا دولت برای حمایت از بهبود بله بانک. اما در زمان بهتر ما معتقدیم دولت فکر می کنم دو بار در مورد هل دادن یک بسته نسبتا کوچک بانک” S&P گفت.

SBI خود را حداقل 26 درصد از بله بانک برای سه سال آینده. SBI مالکیت باید اعتماد به نفس را به سپرده گذاران و وام دهندگان در مورد پرداخت بدهی بانک آن اضافه شده است.

بانک مرکزی قرار است یک پیش نویس قطعنامه ای طرح برای بله بانک اجازه می دهد SBI برای به دست آوردن 49 درصد سهام.

این دهندگان به دنبال Yes بانک عدم افزایش سرمایه به آدرس وام زیان جرقه خروج سپرده.

هند بانک مرکزی برجسته جدی حکومت مسائل در بله بانک ساقط است که به کمک این نهاد با کاهش مداوم در سال های اخیر است.

هر گونه تاخیر و یا عدم اطمینان در مورد اجرای این قطعنامه طرح ممکن است roil بازار S&P گفت.

“به نظر ما هند را در بخش مالی گسترده نیاز به جمع آوری اداره استاندارد و بازگرداندن اعتماد است. در چند سال گذشته تنظیم کننده را شناسایی کرده اند بسیاری از حکومت کاستی میان هند دهندگان اخیرا در پنجاب و ماهاراشترا تعاونی (PMC) بانک Ltd” S&P گفت.

آن گفت: اگر بله بانک قطعنامه فرایند طولانی مدت خطر وجود دارد گسترده تر بانکداری محیط زیست ممکن است به یک ضربه. این ممکن است افزایش سرمایه گذاران ادراک از ریسک اعتباری در سیستم انقباضی بودجه.

“بسیاری از وجوه متقابل برگزاری بله بانک اوراق بهادار از جمله بدهی های تابع و در-1s. استهلاک ارزش این ابزار خواهد صدمه دیده صندوق اعتباری به طور بالقوه باعث outflows سرمایه. این می تواند گسترش و تخلیه اعتبار موجود را به پایین-دارای اشخاص” S&P گفت.

سرعت عمل دولت خواهد بود انتقادی به ارائه وضوح آن اشاره کرد.

در گذشته موارد ورشکستگی بانک ها–مانند سقوط جهانی Trust Bank Ltd. Nedungadi بانک Ltd. ایالات غربی بانک Ltd. بانک راجستان Ltd. و سنگلی بانک با مسئولیت محدود.–ما را دیده اند و اقدام سریع است که سرمازده سرایت در جوانه S&P اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی