بله بانک بحران همه جانبه حمایت بنیادی ممکن است خروج فله سپرده

Yes Bank Crisis, Yes Bank moratorium, Reserve Bank of India, RBI, Asset Management Companies, AMCs, insurance companies, financial institutions, mutual fund, MF, Capital Market, Bonds, SIP, SEP, auto debit, NACH
بانک مرکزی هند قابل درک است که غالب در دولت برای خودداری از بیرون کشیدن سپرده است.

تومان 10,000-کرور سرمایه تزریق بله بانک توسط یک کلاچ از وام دهندگان ساحل تا آن ردیف من نسبت کفایت سرمایه به 7.6% اما چالش تحلیلگران نقطه نهفته است در تضمین این که سپرده نمی جریان پس از مهلت قانونی برداشته شده است.

بخش خصوصی وام سپرده بود در Rs 1.37 لاخ کرور که در تاریخ 5 مارس پایین 34 درصد بیش از سطح در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019. تحلیلگران بر این باورند کوچک محافظ ممکن است خود را بیرون بکشد اما عمده سپرده گذاران — به ویژه کسانی که توافق کرده اند که به یک قفل در را بلافاصله به آنها از دست دادن علاقه.

اخبار مرتبط

حمایت از یک میزبان از بانک ها — بانک دولتی هند, ICICI Bank, KMB HDFC محور بانک فدرال و بانک Bandhan بانک — و همچنین طرح های گرفته شده توسط دولت در حال انتظار برای انداختنش برخی از اعتماد سپرده گذاران.
پس آنها باید برخی از پوست در این بازی انتظار می رود آنها را به کار برای اطمینان از بله بانک ترازنامه تمیز است و که به اندازه کافی وجود دارد رشد سرمایه است.

بانک مرکزی هند قابل درک است که غالب در دولت برای خودداری از بیرون کشیدن سپرده است.
سنگین مقررات ساخته شده توسط Yes بانک در سه ماهه دسامبر نزدیک به 25.000 تومان کرور روپیه منجر به متناوب در گیلان 18,560 کرور هر چند این بانک ارائه نسبت پوشش (PCR) بهبود به شدت به 72.7% از 43.1 درصد در ماه سپتامبر. ناخالص دارایی های غیر نمایشی (NPAs) بود در Rs 40,709 کرور یا 18.87 درصد از وام کتاب در حالی که slippages بودند در اطراف تومان 24,587 کرور.

در حالی که سرمایه اضافی از اطراف 8,000 تومان کرور روپیه است که انتظار می رود به افزایش بیش از چند ماه آینده — احتمالا از موسسات خارجی — Yes بانک نیاز به ادامه به کوچک شدن آن وام کتاب تا آن زمان. وام دهنده وام کتاب کاهش 24% در سال در سال به تومان 1.86 لاخ کرور در پایان ماه دسامبر است. آن را بلافاصله روشن نیست که چه مقدار از این انقباض دائمی است که برخی از وام ممکن است فروخته شده به بانک های دیگر در فرم از بانکی مشارکت گواهی (IBPCs) در حالی که برخی می شده اند بازپرداخت در دوره طبیعی از کسب و کار.

بله بانک $1.8 میلیارد دلار ارزش استقراض مرتبط خارجی خود را رتبه بندی اعتباری. وام دهنده پرداخت می شود $1.18 میلیارد (تومان 8,500 کرور) در فوریه 29, 2020, و مذاکره خواهد شد بازپرداخت بقیه. این بازپرداخت همراه با خروج سپرده ها منجر به بانک نقض الزامات قانونی در پایتخت.

“خروج پول نقد در حساب فوق منجر به این بانک سه ماهه به طور متوسط نقدینگی نسبت پوشش (LCR) در حال سقوط به 74.6% برای سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 2019,” بیانیه ای گفت:. بله بانک نقض قانونی نسبت های نقدینگی(SLR) در طول سه ماهه منتهی به 31 دسامبر 2019 و همچنان به نقض پس از این دوره به پایان رسیده است. “این بانک فراهم کرده است 86 تومان کرور روپیه برای انتظار مجازات در SLR نقض” بله بانک گفت: در این یادداشت به حساب. همچنین گفت: این قرار گرفته بودند کاهش رتبه به دلیل تاخیر در افزایش سرمایه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im