بله بانک مدیره ممکن است بحث در مورد 15,000 تومان-20,000 cr بالا بردن صندوق, مدیریت مختلط در مارس 26

Yes Bank board, Yes Bank, Punjab National Bank, Sunil Mehta, State Bank of India, credit growth, Ananth Narayanجدید هیئت مدیره را با یک تماس بر تغییرات در مدیریت ارشد.

توسط Ankur Mishra

دور دوم کمک های مالی ارشد, مدیریت تغییر و تداوم کسب و کار خواهد شد در بالای دستور کار جدید که بله بانک مدیره فرض شارژ در مارس 26, منابع نزدیک به توسعه گفت: FE. بله بانک جدید هیئت مدیره دارای هشت عضو ریاست سابق پنجاب بانک ملی (PNB) رئیس Sunil مهتا. این مدیر فعلی Prashant کومار فرض خواهد شد به اتهام به عنوان مدیر عامل و مدیر عامل شرکت. هیئت مدیره جدید را نهایی کوانتومی و گزینه های بیشتر برای بالا بردن صندوق,” منبع اضافه شده است. FE آموخته است که کوانتومی از دور دوم از صندوق افزایش ممکن است بین 15,000 تومان به 20 ، 000 تومان کرور.

اخبار مرتبط

بانک دولتی هند (SBI) و هفت دیگر وام دهندگان حاوی 10 ، 000 تومان کرور روپیه در بله بانک از طریق حقوق صاحبان سهام تزریق. SBI به تنهایی حاوی تومان 6,050 کرور به بله بانک برای چیدن یک 48.2 درصد از سهام. با توجه به منابع SBI در حال حاضر منتقل شده گفت: مقدار Yes بانک ها و وام دهندگان دیگر را تکمیل معامله در چند روز آینده. RBI در حال حاضر با توجه تضمین حمایت از نقدینگی به بخش خصوصی
وام دهنده. RBI فرماندار Shaktikanta Das گفت: در 16 مارس که تنظیم کننده است که آماده برای ارائه به حمایت از نقدینگی به وام دهنده خصوصی که به آن نیاز است.

RBI منصوب کرده بود معاون سابق فرماندار R گاندی و دانشیار SP جین موسسه مدیریت و پژوهش Ananth Narayan به عنوان اضافی مدیران در هیئت بله بانک. Mahesh Krishnamurthy و Atul Bheda نیز منصوب شده توسط دولت به عنوان غیر مدیران اجرایی. SBI تا به حال نامزد خود را معاون مدیریت مدیران J Swaminathan و Partha Pratim Sengupta روی Yes هیات مدیره بانک. جدید هشت عضو هیئت مدیره را به عهده مسئول در مارس 26.

جدید هیئت مدیره را با یک تماس بر تغییرات در مدیریت ارشد. RBI قبلا مطلع در طرح بازسازی که کارکنان بانک باید ادامه خدمت در این بانک را با همان پاداش و در همان شرایط را برای یک دوره حداقل یک سال. اما به تازگی ساخته شده هیئت مدیره آزادی به قطع خدمات مدیریت ارشد.

FE قبلا گزارش شده است که هیئت مدیره جدید از بله بانک تمرکز بر پایین آوردن هزینه سپرده و ممکن است در نظر گرفتن کاهش نرخ پس انداز به زیر 6 درصد. با توجه به منابع وجود دارد محدود خروج سپرده ها از بله بانک با توجه به Covid-19 موضوع پس از محدودیت برداشته شد در 18 مارس. RBI قرار داده بود محدودیت در مشکل وام دهنده در 5 مارس که تحت آن مشتریان این بانک اجازه داده شد به برداشت تا 50,000 تومان. وجود دارد یک کاهش شدید در مجموع سپرده های این بانک از Rs 2.09 لاخ کرور روپیه در ماه سپتامبر سال گذشته به تومان 1.37 لاخ کرور تا 5 مارس سال 2020 است. هزینه به نسبت درآمد از وام دهنده خصوصی در سه ماهه دسامبر بود در 100.4% از 44 درصد سال پیش. این بانک در حال حاضر به دنبال بهبود رشد اعتبار و می خواهد به تمرکز بیشتر در بخش خرده فروشی. وام دهنده خصوصی نیز بانکی در بهبود تومان 8,500-10,000 کرور در بعد مالی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>