Yediyurappa تولد طرح افزایش ابرو

مذاکرات جایگزینی BS Yediyurappa به عنوان کارناتاکا وزیر با رهبر حتی به عنوان پسر خود را با Vijayendra مشغول سازماندهی باش تولد برای او در فوریه 27 مطرح شده است و بسیاری از ابرو در Bharatiya Janata Party (BJP).

با توجه به ارشد رهبر از شمال کارناتاکا BJP مرکزی رهبری است که کاوش در تغییر از گارد به عنوان Yediyurappa گذشت 77 سال است. این مشاوره اولیه در درون حزب و پس از آن مورموری از وصله پینه کردن در دولت واحد است تنظیم کردن زنگ آلارم.

BJP ملی دبیرکل-سازمان BL Santhosh, اردو در دولت سرمایه برای یک زن و شوهر از روز و جلسه ارشد حزب رهبران و وزرای آشنایی اعتبار به وزوز در مورد امکان تغییر در رهبری است.

هفته گذشته طی جلسه قانونی یک سری از وقایع صورت گرفت که نگه داشته است BJP رهبران دولت در tenterhooks.

پیدایش ایده جایگزینی Yediyurappa و وصله پینه کردن دولت واحد بود یک نامه ناشناس توزیع شده در میان BJP MLAs و پس از آن بازی سرزنش بیش از نویسنده این نامه است.

در علاوه بر این به ناشناس نامه, گزارش جلسه چند MLAs و وزیر امور خارجه در محل اقامت وزیر برای بزرگ و متوسط Iindustries Jagadish Shettar خانه همچنین افزایش تنش ها در درون حزب. پس از گفت هم آمد به نور ارشد که با حضور اعضای این دیدار فاصله خود را از آنچه در این ملاقات کند. بعد Shettar تا به حال به عجله به Yediyurappa به روشن شدن موضوع اتهام مخالفت.

که همه این اتفاق می افتد در حزب Vijayendra کرده که تبلیغ می شود جانشین Yediyurappa رفتن در مورد سازماندهی یک تولد بزرگ باش برای پدرش در فوریه 27. گفته شده است Vijayendra در حال حاضر با نزدیک شدن به پیشرو Lingayat mutts در دولت و همچنین چند ارشد رهبران اپوزیسیون.

این گرد هم آوردن تمام Lingayat mutt seers برای تولد روز است که دیده می شود به عنوان یک شمارنده و یا هشدار به BJP مرکزی رهبری به آغاز هر رهبری تغییر در این برهه و صبر کنید برای تصدی خود برای پایان دادن به.

رهبران چند در درون حزب نیز از این نظر است که Vijayendra که گفته شده تداخل در فایل گواهی عدم سوء پیشینه و پروژه از مصوبات در دولت در تلاش است تا با استفاده از birthday bash برای سرپا نگه داشتن خود را به عنوان وارث از Yediyurappa میراث در حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>