به عنوان مذهبی جماعت در Nizamuddin در دهلی نو شد تمرکز از حمله های سیاسی از یک بخش از Bharatiya Janata Party (BJP) رهبران احزاب مخالف در کارناتاکا ابراز نگرانی از هدف قرار دادن جامعه مسلمان و پشتیبانی وزیر BS Yediyurappa را ایستاده از مصرف استرن اقدام علیه کسانی که بدنام کردن جامعه است.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش داد پنجمین مرگ ناشی از Covid-19 بیمار (No-177) تسلیم در Kalaburgi در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر در کارناتاکا به پنج. تا به امروز آن را تایید کرده است در مجموع 181 Coronavirus موارد مثبت.

Yediyurappa پنجشنبه شب برگزار می شود یک بحث مفصل با کارشناسان کمیته Covid-19 ریاست Jayadeva موسسه قلب و عروق مدیر CN Manjunath و دوی شتی از Narayayana Hrudayalaya که چگونه به بلند مستند محدودیت در شیوه ای مرحله به مرحله.

ابراز نگرانی

ابراز نگرانی است که جامعه مسلمانان بود که هدف برخی از افراد سابق وزیر و رهبر مخالفان Siddaramaiah از دولت خواست به کتاب های جنایی در برابر BJP MLAs – M P Renukacharya و Basanagouda Patil Yatnal برای خود ادعا اعتراض, اظهارات, با توجه به جامعه.

او خواستار آن شدند که هر دو باید دستگیر و Renukacharya باید اخراج از پست وزیر ارشد سیاسی ،

در همین حال رئیس سابق وزیر HD Kumaraswamy بیش از حد مورد انتقاد قرار داد و گفت: “من خوش آمدید و از صمیم قلب حمایت از حل و فصل نشان داده شده توسط Yediyurappa در برخورد با جمعی mongers نفرت در زمان Covid-19 بحران است. با وجود CM هشدار بسیاری از رسانه های خانه های درگیر در برگرفته جمعی شعله.”

منطقه عاقلانه موارد به شرح زیر است: بنگلور – 63 تعداد موارد تایید شده (درمان یا ترشحات 16 مورد) یکی مرگ میسور – 35 موارد Dakshina کانادا – 12 مورد (4 مرخص), Uttara کانادا – 9 موارد Chikkaballapura – 8 موارد Kalaburgi – 9 موارد (2 درمان) دو مرگ Ballari – 6 موارد Davangere – 3 مورد (مرخص 2 نفر) Udupi – 3 موارد Dharwad – یک مورد Kodagu – یک مورد (مرخص یک مورد) Tumukuru – یک مورد (یک مرگ) بیدر – 10 مورد Bagalkote – 5 نفر (یک مرگ) Belagavi – 7 موارد و بنگلور روستایی – 3 مورد (1 مرخص), گدگ – یک مورد و مندیا – چهار مورد.

صفحه اصلی قرنطینه

در خانه قرنطینه اجرای مقابل تیم ملی قرنطینه 16 نفر در موسسات در 7 آوریل بر اساس شکایات دریافت شده از عمومی و تا تاریخ 402 منتقل شده از خانه قرنطینه به 14 روز نهادی شده است.

پیش بینی این اداره چیده شده برای سلامت روان و مشاوره از جمله بیماران و تماس با ما. بیش از 1100 جلسات برگزار شد در 7 آوریل و تا کنون 27,183 تعداد جلسات مشاوره برگزار شده است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de