Yediyurappa می گوید هیچ به درخواست برای مستند فرمت در بنگلور

کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa گفت: مستند نیست, یک راه حل برای حاوی Covid و وجود چنین پیشنهاد به گسترش آن در بنگلور.

پرداختن به وزرای مسئول از هشت مناطق BBMP مورد Covid مدیریت ارشد وزیر را رد کرد و پیشنهاد BBMP شهردار M Goutham کومار درخواست مستند فرمت.

بنگلور شهر است که به عنوان یک کانون شده است مشکلات ناسازگار بودن بیش از 1,000-1.500 موارد روزانه برای 10 روز گذشته.

Yediyurappa گفت: وزیران که هدف از این محدود مستند در بنگلور در حال ملاقات کرد. شهر ساری با هر عقب وجود دارد در نظر موارد ردیابی تماس ها و ایجاد زیرساخت های پزشکی.

رئیس جمهوری همچنین به مقامات و وزیران به حذف تمام موانع در پذیرش آلوده به بیمارستان. “ما باید اطمینان از در دسترس بودن درمان به Covid و غیر Covid بیماران در بیمارستان های خصوصی با توجه به دستورالعمل دولت.”

گره افسران و داوطلبان خواهد بود deputed به بیمارستان های خصوصی برای اطمینان از صاف و هماهنگی برای ارائه اطلاعات در مورد پذیرش و تخت در دسترس است.

وزیر دستور مقامات برای decentralise تخت تخصیص سیستم به سطح منطقهای و از نزدیک نظارت و اطمینان از تخت تخصیص و ورود آمبولانس به آستان آلوده در عرض دو ساعت از حال آزمایش مثبت است.

روز جمعه وزارت امور خارجه گزارش 3,693 مثبت جدید, موارد مصرف تعداد کل موارد به 55,115 و از آن 33,205 فعال بودند موارد است. در مجموع 115 مرگ و میر گزارش شده از مصرف کل مرگ و میر به 1,147.

در تخلیه جلو بعد دیدم 1,028 موارد در حال حاضر مجموع تخلیه بود در 20,757. بیماران در ICU هستند 568.

بنگلور همچنان به نگرانی دولت و گزارش 2,208 فتح کرد گرفته شد موارد و 75 مرگ و میر در روز جمعه.

کل موارد مثبت در این شهر بود در 27,496 و فعال شدند 20,623. در تخلیه مقابل این شهرستان گزارش 338 موارد و تا کنون 6,290 مردم مرخص شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de