Yediyurappa تجدید نظر به Bengalureans به همکاری برای جلوگیری از بیشتر مستندات

“اگر Bengalureans نمی خواهید یکی دیگر از مستند من درخواست آنها را به همکاری با دولت و اطمینان اجتماعی فاصله و حفظ سلامت احتیاطی” گفت: Karnataka ارشد وزیر Yediyurappa در روز پنج شنبه.

“با زحمت و دردسر غیر ضروری از یک مستند در حال حاضر تعهد در شهروندان برای همکاری با ما,” او اضافه شده است.

در پی افزایش Covid-19 موارد مثبت در بنگلور وزیر به نام یک جلسه اضطراری با مقامات ارشد و وزرای. صحبت با خبرنگاران پس از جلسه وزیر درآمد R Ashok گفت: “هیچ مستند در بنگلور.” او اضافه کرد که وجود خواهد داشت مهار مناطق در شهرستان که در آن تعداد زیادی از موارد گزارش شده است.

وزیر adde دولت آمده است با دستورالعمل های جدید. در حال حاضر تنها بیماران از ماهاراشترا قرار داده خواهد شد تحت نهادی شده است. در حالی که از کشورهای دیگر را تحت, خانه قرنطینه.

در حال حاضر نرخ بهبود در دولت است که 61 درصد و تنها در اطراف وجود دارد 3,700 فعال موارد است.

بنگلور شهری در حال حاضر 1,207 فعال Covid-19 موارد و ثبت کرده است 78 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر را شکست.

“ما باید مهر و موم شده چند منطقه در بنگلور. امروز من به نام یک نشست وزیران و ماموران به بررسی وضعیت. فردا من به نام یک جلسه از همه بنگلور MLAs” گفت: Yediyurappa.

Yediyurappa کارگردانی آنها را به برداشتن گام های لازم برای پذیرش فوری از بیمارانی که در آزمایش مثبت است.

در حال حاضر 100 آمبولانس وسایل نقلیه در دسترس هستند و تصمیم گرفته شد به منظور افزایش تعداد عنوان و زمانی که مورد نیاز است.

رئیس جمهوری همچنین به وزرا برای برگزاری یک جلسه با بیمارستان های خصوصی در مورد درمان و برای اطمینان از در دسترس بودن تخت در بیمارستان است.

بیمارانی که نسبتا علامتی درمان خواهد شد و در Covid مراکز مراقبت و بدون علامت در حاج Bhavan و خصوصی و هتل ها.

“این تصمیم گرفته شد برای ایجاد یک پلت فرم های دیجیتال به ارائه زمان واقعی اطلاعات در مورد در دسترس بودن تخت و جزئیات بیشتر در مورد تخت اختصاص داده شده به بیماران برای جلوگیری از هر نوع ابهامات” گفت: Yediyurappa.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *