یانکی ها شرکت صاحب هنک Steinbrenner می میرد

هنک Steinbrenner یکی از صاحبان نیویورک یانکیز درگذشت, شنبه در سن 63 از عوارض.

پسر افسانه ای نیویورک تاجر و سابق یانکی ها صاحب جورج Steinbrenner همچنین در خدمت به عنوان حق رای دادن شرکت رئیس قبل از مرگ جمعه بود که ربطی به این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به New York Post.

“هنک بود واقعی و روح آرام که ارزشمند این رابطه عمیق او با تشکیل با کسانی که نزدیک به او” این Steinbrenner خانواده گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این سازمان است. “او معرفی شده به سازمان یانکیز در سن بسیار جوان و عشق خود را برای ورزش و رقابت ادامه داد: برای سوزاندن درخشان در سراسر زندگی حرفه ای او.”

“بیش از هر چیز او یک نمونه تنظیم برای همه ما در چگونه به راحتی او زندگی خود را با بهره گیری از احساسات شخصی و حرفه. ما عمیقا غمگین به او را از دست داده و انجام خواهد شد حافظه خود را با ما همیشه.”

در اواخر 2000s, به عنوان جرج Steinbrenner سلامت رو به وخامت گذاشته هنک Steinbrenner بزرگتر از چهار آغاز نظارت بر تیم بیشتر به طور مستقیم.

اخیرا فرزند ارشد بود و این تیم را به طور کلی شریک و همکاری رئیس در حالی که برادر خود را Hal است یانکی ها’ مدیریت عمومی شریک و همکاری رئیس. او دو خواهر جنیفر Steinbrenner Swindal و جسیکا Steinbrenner هستند شرکای عمومی و معاون chairwomen.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de