ووهان هنوز هم پیدا کردن علامت-رایگان ویروس موارد: گزارش

مردم هنوز در حال آزمایش مثبت جدید کروناویروس در ووهان چهار روز پس از چین عنوان شده است هیچ مورد جدید در کانون آن شیوع یک مجله محلی گزارش نگرانی که این ویروس هنوز هم می تواند در این شهر است.

هنوز هم وجود دارد چند یا یک دوجین افراد بدون علامت هر روز یک ناشناس رسمی در چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در دوشنبه, مقاله توسط Caixin با اشاره به کسانی که ویروس است اما نمایش داده نمی هر گونه علائم. آن را نمی توان تعیین کرد که آیا انتقال شده است به طور کامل قطع در ووهان این مقام گفت. افرادی که گرفتار این ویروس است اما نمایش داده نمی علائمی مانند سرفه و تب و درد عضلانی شده و در چندین کشور به عنوان پاتوژن گسترش یافته است تقریبا در تمام نقاط جهان به قتل نزدیک به 14,700 و مشمئز کننده تر از 340,000. این حامل بدون علامت ظاهر می شود قادر به انتقال ویروس به دیگران به گفته کارشناسان پیچیده تلاش برای جلوگیری از گسترش آن.

بر خلاف کشورهای دیگر مانند کره جنوبی که شمارش همه سخت آزمایش مثبت به عنوان یک مورد تایید شده کشور چین را شامل نمی شود بدون علامت عفونت های رسمی خود را شمارش. آن را نیز فاش نمی کند تعداد زیادی از مردم در این رده بالا بردن نگرانی های است که بسیار شایع به صفر کاهش موارد جدید در هفته گذشته گرفته نمی تواند در ارزش اسمی.

بیش از 43 ، 000 نفر تست مثبت برای این ویروس توسط پایان ماه فوریه بدون نمایش فوری علائم جنوب چین صبح پست گزارش روز شنبه با استناد به طبقه بندی شده دولت چین داده است.

این موارد بدون علامت در ووهان شد که بيماران مراجعه کننده به بيمارستان های پزشکی مشاهدات پس از آمدن به تماس نزدیک با تایید عفونت شاغل در قرنطینه سالن و یا در مکان هایی با افزايش خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض Caixin گزارش شده است. پس از شناسایی آنها جدا شد و به مدت دو هفته خواهد بود و طبقه بندی شده به عنوان تایید موارد اگر آنها نشان می دهد علائم.

پزشکان و پرستاران که فرستاده شد به ووهان در حال حاضر به ترک این شهر پس از رسمی تعداد عفونت های جدید صفر رسیده اما مقامات CDC خواسته شده است به ماندن برای مدت زمان طولانی تر به عنوان پکن هنوز هم نگران وضعیت در ووهان و گسترده تر هوبئی منطقه Caixin گزارش شده است.

ایسلند که می گوید این آزمایش نسبت بالاتری از ساکنان بیش از هر کشور دیگری نشان داد که حدود نیمی از کسانی که تست مثبت هیچ علائم Covid-19, Thorolfur Gudnason, سازمان ملل ارشد اپیدمیولوژی گفت BuzzFeed News. اطلاعات به دست آمده توسط SCMP نشان داد به عنوان بسیاری از یک سوم از مردم در چین که تست مثبت در آن زمان نشان داد با تاخیر علائم و یا هیچ در تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>