سازمان تجارت جهانی به راه اندازی اختلاف و پانل ها در مقابل هندوستان در ژاپن و تایوان درخواست

سازمان تجارت جهانی (WTO) است که مجموعه ای را به ایجاد دو مطلب حل اختلاف پانل ها در درخواست از ژاپن و چین تایپه در برابر عوارض واردات گوشی های تلفن همراه و برخی دیگر از محصولات ICT اعمال شده توسط هند.

اختلاف حل و فصل بدن از تجارت جهانی را در نظر دوم درخواست برای پانل های ساخته شده توسط هر دو کشور در نشست خود در جولای 29, an official said.

ماه گذشته یک اختلاف پنل تاسیس شد در برابر هند در درخواست از اتحادیه اروپا در همان موضوع اما دهلی نو حاضر به دیدار با بلوک درخواست اجازه می دهد به یک پنل برای مقابله با هر سه شکایت.

“در DSB نشست ماه گذشته هند قادر به جلوگیری از درخواست ژاپن و تایوان برای یک پنل به عنوان کسانی که برای اولین بار درخواست های ساخته شده توسط این کشور است. این زمان پانل باید به تنظیم شود تا به عنوان دومین درخواست نمی تواند مسدود شود” یک مقام رسمی گفت.

موارد شناسایی شده توسط ژاپن

موارد شناسایی شده توسط ژاپن به عنوان افراد ناعادلانه تعرفه درمان ها شامل گوشی های تلفن همراه ایستگاه های پایه; ماشین آلات برای پذیرش تبدیل و انتقال و یا بازسازی صدای تصاویر و یا داده های دیگر از جمله سوئیچینگ و مسیریابی دستگاه و قطعات از دستگاه تلفن و سایر دستگاه برای انتقال و یا دریافت صوت تصاویر و یا اطلاعات دیگر.

ژاپن استدلال کرد که این محصولات در حوزه های مربوطه تعرفه خطوط که هند در تنظیم محدود نرخ صفر درصد (تحت این توافق) اما هند اعمال وظایف در بیش از محدود هستند. ژاپن شده است نگران تعرفه ها پس از سال 2014 زمانی که هند شروع به استفاده از عوارض بالای آن محدود نرخ آن گفت.

آن را بیشتر گفت که مجبور شده بودند به دنبال یک پنل به عنوان مشاوره با هند برگزار شد در مارس 2019 موفق به حل و فصل اختلاف. مانند اتحادیه اروپا و ژاپن خواسته است که هند به توافق برسند به یک پنل به بررسی سه شکایات به منظور اطمینان از استفاده موثر از منابع است که می تواند به نفع هر دو کشور هند و شاکیان به خصوص با توجه به همه گیر شرایطی.

بازتاب ژاپن استدلال چین تایپه گفت که هند تعرفه های ITC کالاهای مشمول پنج تعرفه خطوط شد و در بیش از صفر درصد محدود نرخ تعیین شده در آن سازمان تجارت جهانی برنامه از تعهدات. برای برخی از محصولات اعمال نرخ تعرفه است که به عنوان بالا به عنوان 20 درصد آن را گفت.

آن هم با اشاره به این که بحث و مذاکره با هند در این موضوع در سال گذشته موفق به حل و فصل موضوع و از این رو آن را دنبال اختلاف پنل.

هند استدلال در آخرین DSB که از آن نا امید شده بود با درخواست از ژاپن و یک شریک تجاری آن را به عنوان اصل به دنبال دریافت هند به تعهدات تحت ITA-II است که آن را هرگز به توافق و امکان استفاده از یک خطا ساخته شده توسط هند که transposing آن تعرفه خطوط به به روز رسانی HS. آن را با استفاده از همین استدلال را به اخراج, چین تایپه شکایت.

به عنوان استیناف بدن از سازمان تجارت جهانی است ناکارآمد دلیل ما ” امتناع از اجازه می دهد انتصاب قضات جدید تا عملکرد آن “بهبود” است در حالی که برای تفسیر در برابر حکم اعضاء به اجرا در آمد. از اعضای سازمان تجارت جهانی با این حال در حال کار برای حل و فصل بن بست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net