سازمان تجارت جهانی نتواند به توافق موقت رهبر قبل از انتخاب رئیس جدید

سازمان تجارت جهانی شکست خورده است برای انتخاب یک سرپرست ارشد با توجه به بن بست در میان اعضای که هنوز هم باید توافق در ماه نوامبر در یک جایگزینی برای خروجی مدیر کل روبرتو Azevedo ژنو مبتنی بر بدن گفت: در روز جمعه.

گزارش رویترز روز شنبه از سازمان تجارت جهانی شد و بعید است برای پر کردن یک رهبری از درجه اعتبار ساقط پس از واشنگتن اصرار بر ما نامزد شده است.

موقت ارشد به طور معمول شده است یکی از چهار معاون-ژنرال که از چین, آلمان, نیجریه و آمریکا. سازمان تجارت جهانی گفت: در روز جمعه آنها را به جای تمام ماندن خود را در نقش های موجود.

“اصلی تلاش شد به سعی و تعیین یک سرپرست و مدیر کل در میان چهار… که امکان پذیر نخواهد بود. ما قادر به رسیدن به یک توافق که به” سازمان تجارت جهانی سخنگوی کیت راکول گفت: در یک جلسه.

“در حال حاضر مدیر کل روبرتو Azevedo گفت: این ناامید کننده بود,” او اضافه شده است.

این نقش خواهد بود تا حد زیادی اداری برای چند ماه. یکی بالقوه مشکل مربوط به سازمان تجارت جهانی نقش در حل و فصل اختلافات. اگر احزاب به یک مورد نمی تواند توافق بر سر ترکیب سه نفر داوری پنل به عنوان است که اغلب مورد با مدیر کل مرحله می تواند به آنها را انتخاب کنید.

اعضای سازمان تجارت جهانی همچنین توافق کردند در روز جمعه که آنها را انتخاب آینده مدیر کل برش اولیه زمینه از هشت به پنج و سپس به دو قبل از تصمیم نهایی گرفته شده است.

سازمان تجارت جهانی را 164 عضو خواهد بود دعوت به انتخاب چهار ترجیح نامزدها در دور اول در حال اجرا از سپتامبر 7-16.

یک “هر دسته سه تایی” سفیران صندلی که سازمان تجارت جهانی اصلی کمیته مشخص خواهد کرد که نامزدهای انتخابات باید گسترده پشتیبانی در سراسر مناطق و از حداقل در حال توسعه به کشورهای توسعه یافته است.

رهبر جدید انتخاب شود در ماه نوامبر 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>