‘اشتباه برای ما به ما نزدیک درب’: کلیساها نگه فرد خدمات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

کلیسا در فلوریدا و لوئیزیانا در حال باز کردن درهای خود را برای حضوری خدمات با وجود افزایش موارد تایید شده از رمان coronavirus و در سرپیچی از اجتماعی فاصله راهنمایی برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

رودخانه در خلیج تمپا کلیسا megachurch با حضور هزاران نفر در فلوریدا اعتراض خود را کسب و کار طبقه بندی به عنوان “غیر ضروری,” با انتشار بیانیه ای گفت که عملکرد آن را کاهش دهد “ترس و عدم اطمینان” در طول بیماری همه گیر.

“در زمان بحران ملی ما انتظار داریم نهادهای خاصی باز شود و برخی از مردم به وظیفه. ما انتظار بيمارستان ها به درهای خود را باز 24/7 برای دریافت و درمان بیماران. ما انتظار داریم که ما پلیس و آتش نشانی به صورت آماده و در دسترس برای نجات و کمک به حفظ صلح. این کلیسا یکی دیگر از کسانی که خدمات ضروری است. این محل که در آن مردم به نوبه خود برای کمک و به راحتی در آب و هوا از ترس و عدم اطمینان” کلیسا در بیانیه ای گفت. “بنابراین ما احساس می کنیم که این امر می تواند اشتباه برای ما به ما نزدیک درب آنها را در این زمان و یا هر زمان.”

برگرد. رادنی Howard-براون سرب پاستور برای megachurch گفت: شرکت کنندگان نیست به نگرانی در مورد قرارداد COVID-19 ویروس ادعا او “آورده در 13 دستگاه که در واقع کشتن هر ویروس در محل.”

Howard-براون یکی از بسیاری از کشیشان دعوت به کاخ سفید در سال 2017 به وضع دست و دعا بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او با شور و نشاط در دفاع از رئیس جمهور در طول استیضاح دادگاه در ماه ژانویه گفت که عیسی را “ضرب و شتم تلخه” از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون برای اینکه “بی وفا به رئیس جمهور.”

زندگی خیمه کلیسا محل عبادت در Baton Rouge, لوئیزیانا, مبارزه طلبیده یک پناهگاه در محل سفارش ساخته شده توسط لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز, برگزاری خطبه های نماز با حضور صدها نفر از مردم است. به آسوشیتد پرس گزارش داد که حدود 500 نفر حضور داشتند.

برگرد. تونی طلسم پیشرو کشیش کلیسا گفت: فاکس نیوز به اعتقاد او نماز می تواند در درمان افراد مبتلا به بیماری های بدتر از coronavirus و گفت: “من را دیده اند اعضای شفا HIV و سرطان بیماری هایی هستند که بزرگتر از COVID-19.”

برخی از مقامات محلی در حال گرفتن اقدامات شدید برای جلوگیری از جماعت در اماکن عبادت در طول coronavirus بیماری همه گیر. بیش از آخر هفته, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که او مایل به تعطیل کنیسه ها و کلیساها که مخالف امنیت عمومی سفارشات به طور دائم.

“من می خواهم برای گفتن به همه کسانی که در حال آماده سازی برای پتانسیل مذهبی خدمات این آخر هفته: اگر شما رفتن به کنیسه های خود را اگر شما رفتن به کلیسا خود را و تلاش برای نگه داشتن خدمات پس از داشتن گفته شده است به طوری که اغلب نه برای ما اجرای عوامل انتخاب خواهد شد اما به تعطیل آن خدمات” د Blasio گفت. “اگر آن اتفاق نمی افتد آنها را به اقدام اضافی به نقطه جریمه و به طور بالقوه بسته شدن ساختمان به طور دائم.”

بیش از 737,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در سطح جهان است. از کسانی که حداقل 35,900 اند و از عوارض مربوط به ویروس و بیش از 156,500 coronavirus بیماران بهبود یافته اند. ایالات متحده دیده است حداقل 143,000 تایید موارد با بیش از 2500 مربوط به مرگ و میر و 4,800 گزارش بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>