وای! رامایانا مهاباراتا باعث می شود DD ملی تماشا ترین کانال در هفته گذشته

Coronavirus lockdown, Ramanand Sagar's Ramayan, Ramayana, Mahabharata TV serial, DD National, Doordarshan, Chanakya, Shriman Shrimati, Krishna Kali, Shaktimaan, Upanishad Ganga, Byomkesh Bakshi, Hum Hain Na,Circusبا توجه به داده ها با پخش مخاطبان شورای پژوهشی (BARC) در هند DD ملی بوده و پربیننده ترین کانال از هفته 13 سال 2020 است.

Coronavirus مستند: وای Doordarshan (DD) ملی می شود هند را تماشا ترین کانال تلویزیون! DD ملی است هنتای میلیون بازدید توسط به سادگی آوردن برخی از نشان می دهد بازگشت. اساطیری حماسه رامایانا و مهاباراتا را غرق توده ها و تجربه دلتنگ نتیجه آوردن آنها به نوبه خود بر روی DD ملی به صورت روزانه. این نشان می دهد که در اوایل به نظر می رسد در 1980s و خود را دوباره اجرا منجر به افزایش بینندگان این کانال. با توجه به داده ها با پخش مخاطبان شورای پژوهشی (BARC) در هند DD ملی بوده و پربیننده ترین کانال از هفته 13 سال 2020 است. داده ها پیشنهاد کرد که DD ملی شاهد 1,596,923 بینندگان بین 28 مارس و 3 آوریل این سال است.

در واقع بینندگان برای Ramanand ساغر را Ramayan رشد کرده است بیش از 60 بار در دو هفته گذشته زندگی می کنند نعناع گزارش با استناد به گزارش BARC و داده های اندازه گیری شرکت Nielsen در تلویزیون بینندگان. مهاباراتا از سوی دیگر شاهد افزایش 208 بار در بینندگان برای همان دوره است. جدای از این, نشان می دهد مانند Chanakya, Upanishad Ganga, Shaktimaan, Shriman Shrimati و کریشنا کالی نیز آورده جدا از این DD نیز در حال اجرا Byomkesh Bakshi, Hum Hain, Na Tu Tota اصلی Maina و سیرک.

اخبار مرتبط

سنبله در یک زمان می آید زمانی که مردم در زیر صفحه اصلی-قرنطینه و 21-day مستند تحمیل شده توسط دولت مرکزی. به عنوان یک منبع سرگرمی در مستند نشان می دهد که یک منبع سرگرمی. دولت به کارگردانی تمام DTH/اپراتورهای کابلی به پخش تمام DD کانال همراه با Lok سبها و Rajya سبها تلویزیون. با توجه به وزارت اطلاعات و سیما “غیر حمل و نقل از این کانال است که در قبال اقدام در بخش 11 و 12 و 18 قانون.” اما, آن است که هنوز به ببینید که چگونه بینندگان را ظرف یک بار مستند برداشته شده است یا مردم شروع به بازگشت به کار از دفاتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de