وای! Momo مواد غذایی راه اندازی مواد غذایی بازوی

کلکته مبتنی بر وای! Momo مواد غذایی که صاحب و عمل دو سریع-سرویس رستوران با نام تجاری ‘Wow! Momo ” و ” وای! چین راه اندازی کرده است آن مواد غذایی بازو ‘Wow! Momo خدمات ضروری’.

خدمات را در ابتدا در دسترس خواهد بود در چنای کلکته و دهلی بنگلور.

مواد غذایی بازو با همکاری FMCG رشتههای آی تی سی نستله و P&G به درایو این ابتکار در یک پان هند سطح. ارتباط با Haldiram است که با هدف مدیریت تحویل در کشور شرقی کمربند. همه تحویل در حال انجام از طریق Swiggy را, مواد غذایی پلت فرم.

وای! Momo عمل به عنوان یک “تاریک kirana” به این معنی که ترتیب چنین است که اگر برخی از کالا را به فروش می رسد آنها در حال بازگشت به این شرکت است.

با توجه به ساغر Daryani – مدیر عامل و بنیانگذار شرکت, Wow! Momo در حال اجرای اقدامات لازم در تمام فروشگاه های خود را به یکپارچه گذار به دوران پس از بیماری همه گیر جهانی است.

“ما نیز با تمرکز بر توسعه وب-نرم افزار برای فعال کردن مشتریان به دسترسی از را دور به راحتی بیشتر در آینده است. از همه مهمتر, ما در حال ایجاد یک مدل از فن آوری در تمام سطوح از مواد غذایی ایجاد به تحویل او گفت:” در یک بیانیه صادر شده توسط این شرکت است.

برخی از دسته اساسی که وای! Momo ملزومات هدف نگاه شامل تخم مرغ, نان, شیر, قهوه, چای, رشته فرنگی, بیسکویت, محصولات اساسی, مواد غذایی, روغن, نمک, قند, نوشیدنی و تنقلات از جمله شکلات های آماده-به-خوردن عرضه و آب و برق دیگر مانند صابون شستشوی دست و sanitisers صفحه اصلی مراقبت و سلامت و بهداشت شخصی ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im