bengaluru airport, bengaluru airport name, bengaluru airport lounge, bangalore airport news, bengaluru airport departures, aci asq awards, aci asq survey, aci asq awards 2019, aci asq survey full form, aci asq results, جوایز ارائه خواهد شد عمده شناخت به “تعالی خدمات” برای بنگالور فرودگاه که catered به 33 میلیون آگهی در تقویم سال 2019.

بنگلور Airport (BLR) در جهان است تنها فرودگاه به کیسه ACI – ASQ جوایز 2019 برای هر دو ورود و خروج! به Kempegowda فرودگاه بین المللی در بنگلور دریافت کرده است به عنوان بسیاری از پنج ACI-ASQ جوایز 2019 برای خروج و ورود برای دومین سال متوالی است. جوایز داده شده است بر اساس شورای فرودگاه بین المللی (ACI) جهان در فرودگاه کیفیت خدمات (ASQ) برنامه. جدا از بنگلور, فرودگاه, فرودگاه بمبئی, دهلی, فرودگاه, حیدرآباد, فرودگاه لکنو فرودگاه کوچین, فرودگاه, Mangalore, فرودگاه, Trivandrum فرودگاه و Chandigarh فرودگاه صعود 2019 ASQ جوایز در چند دسته.

در فرودگاه های شورای بین المللی فرودگاه کیفیت خدمات جوایز 2019, بنگلور, فرودگاه صعود جوایز در عنوان بسیاری از پنج دسته برای هر دو ورود و خروج تحت آسیا-اقیانوس آرام از 25 به 40 میلیون مسافر در هر سال بخش است. دسته بندی که در آن بنگالور فرودگاه زمانی جوایز – بهترین فرودگاه توسط اندازه و منطقه بهترین خدمات مشتری با اندازه و بهترین محیط و محیط با اندازه بهترین تجربه فرودگاه در ورود و بهترین زیرساخت ها و تسهیل اساس اندازه جهانی است.

اخبار مرتبط

جوایز ارائه خواهد شد عمده شناخت به “تعالی خدمات” برای بنگالور فرودگاه که catered به 33 میلیون آگهی در تقویم سال 2019. در سال 2018, بنگلور, فرودگاه دریافت جوایز برای هر دو خروج و ورود. در واقع BLR فرودگاه تنها فرودگاه در جهان برای رسیدن به این هدف برجسته feat. ادامه تلاش خود را برای ارائه بیشتر و بیشتر هوایی اتصال بنگلور فرودگاه متصل خواهد شد بیشتر مقاصد بین المللی مانند سیاتل توکیو و مونیخ گفت: هاری Marar MD و مدیر عامل شرکت فرودگاه بین المللی بنگلور محدود است که در عمل به BLR فرودگاه.

ASQ در نظر گرفته شده است به عنوان پیشرو در فرودگاه مسافری خدمات و معیار برنامه در جهان است. برنامه اقدامات آگهی رضايت در حالی که آنها در حال سفر از طریق فرودگاه. اندازه گیری انجام می شود بر اساس 34 شاخص های عملکرد کلیدی خود را که شامل زیرساخت های فرودگاه امنیت, بررسی, در, wayfinding و نظافت و حسن نیت و دوستی از کارکنان با کیفیت از اینترنت وای فای یا خدمات و غیره. برنامه انجام شد در حدود 350 فرودگاه در سراسر 90 کشور جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im