‘بدترین رکورد تاریخ پخش’: مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ سی ان ان جیم آکوستا پس از متهم به دروغ گفتن

رئیس جمهور تهمت اخراج در سی ان ان جیم آکوستا پس از این خبرنگار متهم او را از دروغ گفتن است.

در حالی که برگزاری یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری در هند در روز سه شنبه Acosta رئیس جمهور خواسته اگر او را تعهد به قبول کمک های خارجی در سال 2020 انتخابات که به رئیس جمهور گفت: “من می خواهم بدون کمک از هر کشور است.”

“من شده اند با توجه به کمک از هر کشور است. و اگر شما ببینید که چه سی ان ان خود را فوق العاده شبکه گفت: من حدس می زنم آنها عذرخواهی در راه است. نمی آنها عذرخواهی کرد و گفت برخی از چیزهایی که نمی شد درست است؟,” رئیس جمهور پرسید از Acosta با اشاره به سی ان ان پوشش روسی دخالت در انتخابات 2016.

“آقای رئیس جمهور من فکر می کنم ما رکورد در ارائه حقیقت این است که خیلی بهتر از مال شما گاهی اوقات اگر شما نمی ذهن من و گفت:” Acosta گفت: به ناروا که اخراج در لنگر تاریخ گزارش.

“خود رکورد بسیار بد, شما باید از خودتان شرمنده. شما احتمالا بدترین رکورد در تاریخ رادیو و تلویزیون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سی ان ان لنگر باید یک تاریخچه از درگیر شدن در بحثهای داغ.

پس از 2018 انتخابات میان دوره ای تهمت خطاب به یک اتاق از خبرنگاران در کاخ سفید برای بحث در مورد نتایج انتخابات و Acosta فشرده برای بیش از یک سوال.

“سی ان ان باید شرمنده از خود داشتن شما برای آنها کار. شما یک بی ادب فرد وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Acosta که بارها و بارها قطع شده رئیس جمهور. “راه درمان شما [پس از آن-کاخ سفید وزیر مطبوعات] سارا پدران و وحشتناک است و راه درمان شما دیگر مردم وحشتناک است. شما نباید درمان مردم که در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>