جهان برای اولین بار در in vitro یوزپلنگ توله متولد شده در باغ وحش اوهایو

vitro cheetah cubs, World first in vitro cheetah cubs born, vitro fertilisation, embryo transfer, Columbus Zoo, Columbus Zoo laboratoryنر و ماده توله متولد شد به 3 سال Izzy در کلمبوس باغ وحش و آکواریوم روز چهارشنبه وحش در بیانیه ای گفت. (عکس از آسوشیتدپرس)

دو یوزپلنگ توله تازه متولد شده از طریق لقاح آزمایشگاهی و انتقال جنین به رحم جایگزین مادر برای اولین بار در باغ وحش اوهایو مقامات روز دوشنبه اعلام کرد. نر و ماده توله متولد شد به 3 سال Izzy در کلمبوس باغ وحش و آکواریوم روز چهارشنبه وحش در بیانیه ای گفت.

یک تیم مشاهده تولد از طریق یک کنترل از راه دور دوربین و در ادامه به نظارت بر Izzy و توله. بیولوژیکی مادر توله 6 سال Kibibi که هرگز تکثیر و خیلی قدیمی است به راحتی باردار شدن به طور طبیعی.
Kibibi تخم مرغ استخراج شد و سپس بارور در باغ وحش کلمبوس آزمایشگاهی در نوامبر 19.

اخبار مرتبط

مراحل اولیه جنین کاشته شد به Izzy on Nov. 21 و سونوگرافی reveled او باردار بود با دو جنین در حدود یک ماه بعد. دکتر شیدا Junge باغ وحش معاون رئیس جمهور از سلامت حیوانات گفت: این توسعه می تواند پیامدهای گسترده تر برای مدیریت این گونه جمعیت در آینده است.

این سومین بار دانشمندان در حال تلاش روش و این نخستین بار بود که این کار با توجه به مقامات باغ وحش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>