بزرگترین تولید کنندگان نفت هنوز هم در تقابل قبل از مذاکرات در عمده کاهش

جهان بالا تولید نفت عربستان سعودی و روسیه و ایالات متحده هنوز هم به نظر می رسید در تقابل روز چهارشنبه قبل از این هفته جلسات به طور بالقوه بزرگ خروجی کاهش اخیر قیمت های نفت خام شده اند که با چکش توسط coronavirus بحران است.

عربستان سعودی و روسیه سقوط کرد که از زمانی که قبلی پیمان در مهار منابع سقوط در ماه مارس را نشانه آنها می تواند به توافق برسند عمیق به کاهش اندک اما تنها در صورتی که ایالات متحده و دیگران در خارج از یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ پیوست.

اما وزارت انرژی آمریکا روز سه شنبه گفت که ما خروجی در حال حاضر در حال سقوط بدون اقدام دولت انعکاس دیدگاه ها از کاخ سفید که این امر دخالت نمی کند حتی در حالی که تقاضای جهانی برای نفت خام غوطه ور است به میزان 30 درصد است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته یک قرارداد او با میانجیگری عربستان سعودی و روسیه می تواند منجر به کاهش و از آنجا که 15 درصد از عرضۀ جهانی سطح بی سابقه ای.

در عین حال مسکو و ریاض هنوز به صورت عمومی نشان می دهد هر گونه توافق در سطح هر گونه کاهش و یا نحوه توزیع آنها در میان اوپک+ که شامل سازمان کشورهای صادر کننده نفت روسیه و دیگر تولید کنندگان. “بیایید صبر کنید برای فردا و یا روز بعد گفت:” کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov وقتی پرسیده شد که در مورد موضع روسیه قبل از روز پنجشنبه اوپک+ گفتگو.

وزیران انرژی از گروه 20 ملل (G20) همچنین برگزاری یک کنفرانس ویدئویی است. مسکو و ریاض و دیگران نیاز به توافق بر آنچه تولید ملی در سطح یا پایه برای محاسبه کاهش یک موضوع را گل آلود پس از ماه گذشته acrimonious اوپک+ جلسه در وین که منجر به محدود بودن اوراق و رقابت برای سهم بازار که آب گرفتگی در حال حاضر بازار نفت با اضافه خام.

عربستان سعودی ramped تا خروجی به یک رکورد 12.3. میلیون بشکه در ماه آوریل تا از زیر 10 میلیون بشکه در ماه مارس است. پادشاهی بحرین کویت و امارات متحده عربی نیز مطرح تولید.

اوپک منابع گفت: ریاض می خواستم هر گونه کاهش محاسبه شده از مارس سطوح. اما روسیه گفت: کاهش باید بر اساس سه ماهه اول سطح است. “مسئله این است که هنوز هم پایه” اوپک یک منبع گفت. پرسید: درباره چه خطوط بودند که مذاکره این منبع گفت: “مارس در مقابل هر چیز دیگری قبل از مارس.”

روسی TASS news agency گفت: هر گونه کاهش می تواند در سه ماه گذشته از شروع ممکن است. دیگران را نشان می دهد چه مدت آنها می تواند اجرا شود.

تشدید بازار

ایران بود که معاف از قبلی اوپک+ معامله گفت: جزئیات از قبیل پایه و کمک های ایالات متحده و دیگران کانادا باید موافقت شده است قبل از هر جلسه برنامه ریزی شده بود.

وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت که “در صورت عدم وجود هر گونه روشن و با رضایت طرفین نتیجه” شکست در مذاکرات می تواند به “تشدید فعلی قیمت پایین محیط زیست و حتی بیشتر”.

قیمت نفت که کاهش یافت و به کمترین سطح خود در تقریبا دو دهه در ماه مارس هنوز تجارت در نیمی از سطح خود را در پایان سال 2019 قبل از coronavirus بحران باعث شد دولت به مردم به ماندن در خانه و سوخت و تقاضا کاهش یافت.

ایالات متحده که تولید رسید و در سال های اخیر با کمک از انقلاب در تولید نفت شیل و با کمک گذشته اوپک+ تلاش برای حمایت از قیمت است گفت: کاهش خروجی آن را به آرامی بیش از دو سال است.

ما وزارت انرژی پیش بینی های ما نشان می دهد تولید نفت به طور متوسط 11 میلیون بشکه در سال 2021 که در ارتباط به حدود 2 میلیون بشکه کاهش از اواخر سال 2019 اوج.

ما قانون ضد تراست توقف تولید کنندگان در ایالات متحده از reining در خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت اما تنظیم کننده دولت و یا دولت فدرال می تواند به منظور کاهش سطح تولید.

ما تولید کننده Occidental Petroleum آن گفت: مخالف هر گونه محدودیت تولید معرفی شده توسط تنظیم کننده در تگزاس بزرگترین تولید ما دولت است. تنظیم کننده وجود دارد در دیدار هفته آینده به در نظر گرفتن کاهش تولید.

منعکس کننده ما فشارهای سیاسی جمهوری خواه و سناتور معرفی یک لایحه به حذف ما دفاع سیستم ها و نیروهای نظامی در عربستان سعودی مگر اینکه پادشاهی قطع خروجی. سناتور شد و با توجه به صحبت می کنند به مقامات عربستان در روز شنبه یک منبع گفت.

هر گونه توافق نهایی چقدر اوپک+ قطع خواهد شد در طول پنج شنبه مذاکرات را در حجم تولید کنندگان دیگر مانند ایالات متحده و کانادا و برزیل ارائه شده برای کاهش اوپک منابع گفت.

برخی از تولید کنندگان خارج از اوپک+ نشان داده اند تمایل به کمک به. انرژی شرکت در کانادا به جهان سوم بزرگترین ذخایر نفت شده اند کاهش خروجی با توجه به کاهش شدید در قیمت ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im