تجارت جهانی به کاهش 13-32% در سال 2020: سازمان تجارت جهانی

جهان تجارت کالا تنظیم شده است به کاهش شدت بین 13 درصد و 32 درصد در سال 2020 به عنوان کشورهای سراسر جهان نبرد Covid-19 گیر با توجه به پیش بینی های ساخته شده توسط سازمان تجارت جهانی (WTO).

بخش هایی مانند الکترونیک و خودرو محصولات پیچیده زنجیره ارزش هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار ترین, با توجه به سازمان تجارت جهانی تجارت سالانه آمار و چشم انداز گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه.

“یک 2021 بازیابی در تجارت است که انتظار می رود, اما وابسته به مدت زمان شیوع و اثربخشی سیاست پاسخ” این گزارش گفت:.

تجارت خواهد بود ضربه سخت در سراسر کشور با تقریبا تمام مناطق انتظار می رود به رنج می برند دو رقمی کاهش در حجم تجارت در سال 2020 با صادرات از آمریکای شمالی و آسیای ضربه سخت.

خدمات تجارت ممکن است به طور مستقیم متاثر از طریق حمل و نقل و محدودیت های مسافرتی این گزارش اضافه شده است.

حتی قبل از بحران آغاز شده اخلال در اقتصاد جهانی, تجارت جهانی در حال حاضر لرزان با توجه به کاهش رشد اقتصادی و افزایش تجارت تنش بین کشورهای بزرگ. تجارت کالا کاهش یافت 3 درصد به $18.89 تریلیون دلار در سال 2019. صادرات از هند و چین راکد باقی مانده در سال 2020 به عنوان در هر گزارش.

ارزش خدمات بازرگانی-صادرات گل رز 2 درصد به $6.03 تریلیون دلار در سال 2020 است. هند خدمات واردات و صادرات 5 درصد به $214 میلیارد دلار در طول سال است.

“هدف فوری است را به همه گیر تحت کنترل و کاهش آسیب های اقتصادی به مردم و شرکت ها و کشورها. اما سیاستگذاران باید شروع به برنامه ریزی برای پس از همه گیر” گفت: سازمان تجارت جهانی مدیر کل روبرتو Azevedo.

تجارت خواهد بود یک عنصر مهم در روند بهبود همراه با سیاست های پولی و مالی, این DG اضافه شده است. “نگه داشتن بازارهای باز و قابل پیش بینی و همچنین پرورش به طور کلی مطلوب محیط کسب و کار حیاتی خواهد بود به خار تجدید سرمایه گذاری نیاز داریم. و اگر کشورها با هم کار خواهیم یک مقدار بهبودی سریع تر از اگر هر کشور اعمال تنهایی” Azevedo گفت.

پاسخ به سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی (از طریق ویدئو کنفرانس) پس از انتشار گزارش Azevedo گفت: سازمان تجارت جهانی شد تنها یکی از بسیاری از سازمان های بین المللی در آینده با افسرده آمار این هفته است. “نباید به معنای بازگشت از جهانی شدن. ما شده اند همکاری نزدیک به اندازه کافی….ما را دیده اند بسیاری از محدودیت های صادرات. که نشانه خوبی نیست,” او گفت:. مهم نیست که چقدر پیشرفته یک کشور است که آن را هرگز نمی تواند خودکفا Azevedo گفت که پاسخ مناسب به این وضعیت بود که تجارت بین المللی به درستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im