روز جهانی پیشگیری از خودکشی : توییتر هند راه اندازی سریع جستجو اختصاص داده شده

توییتر هند روز پنجشنبه به مناسبت روز جهانی پیشگیری از خودکشی، یک جستجوی اختصاصی را برای منابع مربوط به سلامت روان و پیشگیری از خودکشی آغاز کرد.

این بخشی از ابتکار توییتر با هدف «گسترش آگاهی و تشویق اقدام برای جلوگیری از خودکشی و خودآزاری» است و با مشارکت مؤسسه ملی بهداشت روانی و علوم اعصاب (NIMHANS) راه اندازی شده است. بی درنگ جستجو #ThereIsHelp اطلاعات و به روز رسانی از منابع مقتدرانه در مورد موضوع ‘پیشگیری از خودکشی’ ارائه دهد.

“هنگامی که کسی به جستجو برای شرایط مرتبط با خودکشی و یا آسیب به خود، نتیجه جستجوی بالا خواهد بود سریع هدایت آنها را به اطلاعات مربوطه و منابع کمک موجود در توییتر. این گسترش بی درنگ #ThereIsHelp توییتر است که به طور خاص برای مردم قرار داده شد تا اطلاعات روشن و معتبری در مورد مسائل بحرانی پیدا کنند.» توییتر در یک انتشار رسمی توضیح داد.

سریع جستجو زمانی ظاهر خواهد شد که یک کاربر یک کلمه کلیدی مربوط به مسئله را در زبانه کاوش در برنامه یا در نوار جستجو در صفحه اصلی در نسخه رومیزی توییتر نوع می کند. سریع جستجو در iOS، آندروید، و mobile.twitter.com در تاریخ mobile.twitter.com هند، به هر دو زبان انگلیسی و هندی در دسترس خواهد بود.

BN Gangadhar, Director, NIMHANS, said: “We are happy to work towards the cause of suicide prevention. ما متوجه می شود که هر یک از ما مسئولیت در اطمینان از افزایش دید برای اطلاعات مقتدرانه در این مورد وجود دارد، آن را به عنوان پتانسیل نجات جان. این سریع جستجو اختصاص داده شده توانایی ما را به نسبت به مردم اطراف ما دلسوز را افزایش می دهد، و کمک به آنها را در نیاز با اجازه دادن به آنها می دانم #ThereIsHelp.”

ماهیما کائول، رئیس سیاست گذاری عمومی، توییتر هند گفت: «در حالی که جهان با بحران بی سابقه بهداشت عمومی دست و پنجه نرم می کند، ما متعهد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر کسی که در جستجوی اطلاعات اطراف نگرانی های سلامت روانی در توییتر است، به منابع معتبر دسترسی داشته باشد. با راه اندازی این بی درنگ جستجوی اختصاصی با NIMHANS، ما از فرصت دیگری برای تقویت آگاهی و کمک به منابع اطراف پیشگیری از خودکشی در توییتر، و کمک به تلاش های مداوم مورد نیاز برای رسیدگی به این موضوع جدی استقبال می کنیم.”

پلت فرم میکروبلاگینگ همچنین یک ایموجی سفارشی را در سطح جهانی با مشارکت انجمن بین المللی پیشگیری از خودکشی راه اندازی کرد. ایموجی که شبیه روبان نارنجی است، نماد بین المللی روز جهانی پیشگیری از خودکشی است. توییتر گفت: ایموجی زمانی ظاهر خواهد شد که مردم توییت با هشتگ #WorldSuicidePreventionDay، #WSPD، #WSPD2020، #SuicidePrevention تا 25 سپتامبر است و به 23 زبان فعال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید