رکورد جهانی 1 میلیون coronavirus موارد در 100 ساعت

جهانی coronavirus عفونت گذشت 14 میلیون در روز جمعه با توجه به شمارش مارک اولین بار شده است وجود دارد افزایش از 1 میلیون نفر در کمتر از 100 ساعت است.

اولین مورد گزارش شده در چین در اوایل ماه ژانویه و از آن زمان سه ماه برای رسیدن به 1 میلیون نفر. آن را گرفته و فقط چهار روز برای صعود به 14 میلیون نفر از 13 میلیون ثبت شده در جولای 13.

ایالات متحده (US) با بیش از 3.6 میلیون مورد تأیید هنوز هم از دیدن بزرگ روزانه جهش در آن موج اول COVID-19 عفونت. به ما گزارش روزانه رکورد جهانی بیش از 77,000 عفونت های جدید در روز پنج شنبه در حالی که سوئد گزارش شده 77,281 مجموع موارد پس از همه گیر آغاز شد.

با وجود افزایش موارد یک شکاف فرهنگی در حال رشد در این کشور با پوشیدن ماسک به سرعت گسترش ویروس احتیاط به طور معمول گرفته شده در بسیاری از کشورهای دیگر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیروان خود را در برابر یک full-بویژه حمایت از ماسک شده اند و خواستار بازگشت به حالت عادی فعالیت های اقتصادی و بازگشایی مدارس با وجود افزایش موارد است.

دیگر سخت-آمار کشورهای مسطح منحنی و کاهش مستندات قرار داده و در محل به سرعت گسترش ويروس جديد در حالی که دیگران مانند شهرهای بارسلونا و ملبورن در حال اجرای دور دوم محلی خاموش شدن ناگهانی.

تعداد موارد در سطح جهانی است که در اطراف سه گانه که شدید آنفلوانزا بیماری های ثبت شده در سال, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

این بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 590,000 مردم در تقریبا هفت ماه لبه سمت بالا محدوده سالانه آنفلوانزا مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان است. اولین مرگ گزارش شده در Jan. 10 در ووهان چین قبل از عفونت و مرگ و میر پس از آن نیز در اروپا و بعد از آن در ایالات متحده است.

چوب خط حساب کردن است که در دولت, گزارش نشان می دهد این بیماری است شتاب سریع ترین در آمریکا که حساب برای بیش از نیمی از جهان عفونت و نیمی از آن مرگ.

در برزیل بیش از 2 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت از جمله رئیس جمهور Jair Bolsonaro و بیش از 76 ، 000 نفر کشته شده اند.

هند تنها کشور های دیگر با بیش از 1 میلیون نفر بوده است دست و پنجه نرم کردن با متوسط تقریبا 30,000 عفونت های جدید هر روز برای هفته گذشته است.

این کشورها شد اصلی رانندگان در پشت که روز جمعه گزارش یک رکورد در یک روز افزایش جهانی coronavirus موارد 2,37,743.

در کشورهای با محدود تست ظرفیت مورد اعداد منعکس کننده تنها یک نسبت از کل عفونت. کارشناسان می گویند به احتمال زیاد اطلاعات رسمی زیر نشان دهنده هر دو عفونت و مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de