روز جهانی نادر بیماری 2020: Crowdfunding, علائم راه رو به جلو برای درمان هزینه های

New rare diseases and conditions are being regularly identified and reported in medical literature, making it more complex and challenging for doctors and healthcare professionals to cope with. (Representative image)جدید بیماری های نادر و شرایط هستند که به طور منظم شناسایی و گزارش شده در ادبیات پزشکی و آن را پیچیده تر و چالش برانگیز برای پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی برای مقابله با. (تصویر نماینده)

توسط Khushboo Jain

روز جهانی نادر بیماری 2020: بیماری های نادر یکی از بزرگترین چالش های مواجه شده توسط هند در سیستم بهداشت و درمان. آنچه در نظر گرفته شده است یک بیماری نادر? با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده یک بیماری نادر است که یک بیماری از شيوع کم تاثیر می گذارد که تعداد کمی از مردم در مقایسه با دیگر بیماری شایع در جمعیت عمومی است. در اطراف وجود دارد 6,000 8,000 به بیماری های نادر است که در سطح جهان وجود دارد که 450 ثبت شده در هند موثر بر 72 به 96 میلیون نفر در کشور است. این شامل تالاسمی خودرو-ایمنی بدن بیماری های نادر و سرطان در میان دیگران.

اخبار مرتبط

روز جهانی نادر بیماری 2020: چالش های پیش روی پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی

جدید بیماری های نادر و شرایط هستند که به طور منظم شناسایی و گزارش شده در ادبیات پزشکی و آن را پیچیده تر و چالش برانگیز برای پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی برای مقابله با. در سال 2013 یک مطالعه انجام شده توسط شایر انسانی و فن آوری های ژنتیکی نشان داد که متوسط زمان برای تشخیص بیماری های نادر در ایالات متحده آمریکا است که در مورد 7.6 سال بود. در کشورهای در حال توسعه به ویژه زمان گرفته شده برای رسیدن به یک تشخیص بسیار طولانی تر است.

روز جهانی نادر بیماری 2020: هزینه درمان از بیماری های نادر

همانطور که در گزارش وزارت بهداشت و رفاه خانواده ها هزینه درمان برخی از بیماری های نادر است که در جایی بین INR 10 لاخ به 1crore در هر سال است. همچنین بیمار به درمان او تمام زندگی که در طی آن بسته به سن بيمار وجود دارد به طور منظم افزایش در مقدار مصرف و هزینه های پزشکی است.

برای یک خانواده متوسط و یا کسانی که زیر خط فقر زندگی می, تنظیم چنین مقدار زیادی غیر ممکن است. در چنین مواردی crowdfunding می تواند به عنوان یک گزینه قابل دوام. Crowdfunding کمک کرده است تا بسیاری از بیماران جمع آوری کمک مالی برای درمان خود بیماری های نادر, کاهش بار مالی بر روی آنها و خانواده خود را.

روز جهانی نادر بیماری 2020: Crowdfunding به عنوان یک جایگزین مدل

به عنوان یک جایگزین مدل تامین مالی گران قیمت درمان های پزشکی و جراحی, crowdfunding, نیز ثابت شده است مفید برای بیماران مبتلا به بیماری های نادر است. همچنین نه تنها بیماران بلکه crowdfunding نیز کمک کرد تا در بودجه تحقیقات برای پیدا کردن یک درمان و یا درمان برخی از بیماری های نادر است.

روز جهانی نادر بیماری 2020: Crowdfunding فراتر از کمک به بیماران

تحقیق در مورد درمان و یا درمان یک بیماری نادر یک مقدار کافی از سرمایه گذاری در نظر هر دو زمان و پول است. Crowdfunding می تواند مراقبت از پول بخشی با کمک سخاوتمندانه اهدا کنندگان.

وجود دارد برخی از سیستم عامل های crowdfunding که همچنین اتصال بیماران مبتلا به بیماری های نادر با محققان سراسر جهان است. مثلا rotary international ما بر اساس جمع آوری کمک های مالی پلت فرم طراحی شده برای غیر سود همراه با پشتیبانی از نادر ژنتیک موسسه متصل کودکان با بیماری بسیار نادر با دانشمندان برتر و کمک می کند تا صندوق مطالعات با استفاده از crowdfunding.

روز جهانی نادر بیماری 2020: دولت تلاش طریق Ayushman بهارات

در زیر به تازگی منتشر شده پیش نویس سیاست ملی برای نادر بیماری های وزارت بهداشت و رفاه خانواده قصد دارد به ارائه حمایت مالی از تا تومان. 15 لاخ برای درمان برخی بیماری های نادر برای بیماران زندگی زیر خط فقر. از طریق این سیاست دولت گرفته است یک گام بزرگ است که گسترش منافع خود Ayushman بهارات طرح به مردم بیشتر.

با توجه به افزایش نفوذ اینترنت در هند و افزایش استفاده از رسانه های اجتماعی crowdfunding قدرت برای رسیدن به تعداد زیادی از مردم در یک دوره کوتاه از زمان. در راه crowdfunding کمک در ماموریت خود برای بهبود سیستم بهداشت و درمان در هند.

این مقاله نویس بنیانگذاران و COO ImpactGuru.com. گلزنی خود نویسنده.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im