جهان نیاز به متحد برای توقف گرمایش جهانی

global warming, Europe, climate change, Donald Trump, poorer nations, COP26, UN, Donald Trump, global temperatures, Greta Thunbergحرکت به سمت decarbonisation در غرب ساخته شده است تا قوی حرکت است.

صرف چند روز در اروپا و یکی نمی تواند کمک کند اما زده شود تغییر در تنور بحث در گرم شدن کره زمین. آن است که دیگر در مورد اعتبار داده های علمی در مورد سیر درجه حرارت جهانی—آیا داده ها می کند بیش از تولید مقدار زیادی از هوای گرم به عنوان افرادی مثل ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد aver, و یا اینکه آیا آن را در واقع یک منادی از یک بحران وجودی? که بحث حل و فصل شده است. اجماع نظر است که جهان در یک مسیر به سمت فاجعه است. بحث این است که در حال حاضر همه در مورد آنچه که باید انجام شود توسط چه کسی و در چه زمانی ؟ آن است که در مورد مراحل است که باید گرفته شده توسط شرکت های بخش های دولت برای کاهش انتشار کربن; ترکیبی از مقررات و مشوق هایی که باید در محل قرار داده برای تسریع گذار به سمت decarbonised آینده; آزمون است که اشخاص باید برای مقابله با اتهام ‘greenwashing’. آن است که در مورد مقابله با یک تهدید فوری در مورد یک اتفاق می افتند بحران با آینده نامشخص مفاهیم.

آنچه از دست رفته است در این Eurocentric بحث هستند ،

اخبار مرتبط

این تلاش با جهان توسعه یافته بود به اندازه کافی برای تغییر مسیر از گرم شدن کره زمین? که پرداخت هزینه های ‘توسعه پایدار’ از کشورهای فقیر? آیا زمان سازمان ملل متحد-led چند جانبه و تلاش در ارائه هر گونه چشم انداز یک توافق در اطراف مناسب و فوری اقدام جهانی برنامه ؟

حرکت به سمت decarbonisation در غرب ساخته شده است تا قوی حرکت است. وجود دارد ملموس نشانگر.
بیشتر تاثیرگذار است فن آوری و نوآوری است. آنها تقریبا پل ‘رقابت شکاف بین جریان های فسیلی-سوخت-غالب سیستم انرژی و انرژی های تجدید پذیر و پاک” انرژی جایگزین. بسیاری از گزارش های ارائه حمایت داده ها از این روند است. به من اجازه استناد به داده ها از یک, توسط بلومبرگ. متوسط جهانی levelised هزینه برق تولید شده از انرژی خورشیدی (PV) در هر مگاوات ساعت کاهش یافته و از حدود 360 دلار در سال 2010 به حدود 60 دلار در سال 2019. هزینه برق از بادی دریایی کاهش یافته است از $190 به حدود 90 دلار در همان دوره و به صورت خشکی باد از 100 دلار به کمتر از نصف در $50. هزینه های ذخیره سازی نیز کاهش قابل. یک باتری لیتیوم یون هزینه حدود 1000 $در هر کیلووات سازی در سال 2010. این هزینه ها کاهش یافت و به حدود 380 دلار تا سال 2015 و سال گذشته آنها به طور متوسط $180. بلومبرگ پیش بینی فرض این است که هزینه ها سقوط خواهد کرد و به 100 دلار تا سال 2024 و حدود 30 سال 2030. پیام روشن است. وجود خواهد داشت بسیاری از موانع برای ایجاد یک غیر فسیلی-سوخت و انرژی پاک سیستم. اما رقابت را نمی توان یکی از آنها است. تکنولوژی غلبه خواهد کرد که مانع است.

دوم نشانگر آشکار تغییر در ‘decarbonisation’ استراتژی های شرکت ها و موسسات مالی. همه این اشخاص را برای تأیید خود را سبز, اعتبار, اما تعداد کمی از ارائه جزئیات استراتژی های خود را, قاب زمان و دقیقا چگونه آنها برنامه ریزی برای رسیدن به خود “انرژی پاک” هدف. در حال حاضر آنها در حال پر کردن این شکاف. BP اعلام کرده است, برای مثال, که به آن دست خواهد net انتشار کربن صفر در تمام عملیات خود را تا سال 2050; پوسته است گفت: آن را تبدیل به یک عمده شرکت برق و آن را به سرمایه گذاری در انرژی خورشیدی, تولید باتری و شارژ راه حل برای وسایل نقلیه الکتریکی; گلدمن ساکس اعلام کرده است آن را نمی خواهد سرمایه گذاری هر گونه جدید زغال سنگ نیروگاه مگر اینکه این گیاهان گنجانیده شده اند کاهش انتشار کربن فن آوری; AXA بیمه, غول, نشان داده است, آن را نمی خواهد تا مطمئن شویم که جدید زغال سنگ ساخت و ساز. اینها فقط چند نمونه از paradigmatic تغییر صورت گرفته در شرکت های بزرگ و مالی جهان است.

سوم نشانگر این است که ترکیبی از تنظیم مقررات قیمت گذاری و اقدامات مالی که دولت های غربی را در محل قرار داده برای مهار رشد مصرف سوخت های فسیلی در ترکیب انرژی; incentivise سرمایه گذاری در فن آوری های مانند کربن جذب و جداسازی و به طور کلی کاهش سرانه سهام از انتشار گازهای گلخانه ای.

این دلگرم کننده و لازم است تحولات, اما آنها به اندازه کافی برای حرکت جهانی خاموش ‘گرمایش جهانی’ تردمیل. دلیل این است که دو سوم جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای آمده از اقتصادهای نوظهور به خصوص چین و هند و در حالی که این کشورها را ساخته اند گام های فوق العاده ای پایین مسیر decarbonisation آنها هنوز هم در حال حرکت به اندازه کافی سریع. و دلیل خوب است. آنها مانع توسط trilemma از یک طرف رشد تولید و ارائه شهروندان خود را از دسترسی به مقرون به صرفه انرژی و حفاظت از محیط زیست است. چالش جهانی است که برای کمک به آنها در حل این trilemma و سرعت بخشیدن به سرعت از decarbonisation.

سوال این است که می توانید این چالش بود ملاقات از طریق زمان سازمان ملل متحد-led چند جانبه تلاش ؟ یا این گمراه کننده انتظار? جهان شکسته و قطبی توسط سودای nationalisms و سخت مرزهای. انتظار می رود از این رو COP26—برگزار می شود در گلاسکو در نوامبر این سال — برای ایجاد یک اجماع بین المللی در اطراف یک کاهش تغییرات آب و هوایی و برنامه عمل است که نتایج در جهان توسعه یافته ساخت خوب خود به تعهدات مالی (به sine qua non برای حل و فصل فوق trilemma) در واقع شاید یک خیال واهی است. جهان نیاز به پیدا کردن راه دیگری—که نیست را خاموش و از زمان بین المللی سیستم اما تساوی در قدرت از جامعه جهانی که اعضای آن پیوند با منافع بشریت است. آن را به یک خیابان که منجر به سمت “جدید حکمرانان’ تعریف شده نه توسط متعارف پس از جنگ جهانی دوم ملی و مرزهای سیاسی اما با سیاره هویت جعلی در پشت یک هدف مشترک برای مقابله با مسائل مرزی مانند گرمایش جهانی و/یا درمانی بیماری های همه گیر.

این ممکن است صدای بیش از حد آرمانگرایانه است. اما پس از آن که انتظار می رود مفرد تلاش گرتا Thunberg 17 ساله سوئدی به مدرسه ای که کلاس های قلم هر جمعه به نشستن در مقابل پارلمان سوئد در هفته بعد از هفته را به خود جلب نمی کند فقط توجه کرون اما نمایندگان مجلس که از جهان است. او ارائه می دهد یک مثال از آنچه که ممکن است اگر جامعه بداند که به اندازه کافی به اندازه کافی است’ از ‘سیاست به طور معمول’. جهان است که رهبری بیش از صخره. بسیار وجود دارد که باید انجام شود اما مهم گام بعدی این است که به ادغام کشورهای در حال توسعه بیشتر بصورتی پایدار و محکم به جستجو برای یک واکنش جهانی. این نیاز جامعه به تحت فشار کشورهای توسعه یافته برای کمک به تامین مالی توسعه پایدار کشورهای در حال توسعه.

نویسنده این است که رئیس هیئت مدیره و عضو ارشد بروکینگز هند

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>