رهبران جهان در عجله به ساحل تا وحشت-آمار سیستم مالی جهانی

دنیا مالی رهبران سعی در بلند کردن اعتماد به نفس با اقدامات اضطراری برای ریختن پول به وحشت زده بازار در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران در همه جا ریخته دارایی های سوئیچینگ به دلار در میان افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس.

سیاست گذاران در ایالات متحده و اروپا و آسیا کاهش نرخ بهره و نقدینگی شیپور خاموشی برای ایجاد ثبات در اقتصاد چپ تقریبا اغماء با قرنطینه مصرف کنندگان شکسته زنجیره تامین فلج حمل و نقل و تخلیه مغازه ها.

در حالی که وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی اتخاذ استراتژی های مشابه بازار و سازمان ملل که در آن مرزهای شد بسته بودن و شهرستانها قرار داده شده در مجازی مستند شد بیشتر نگران مجادله بین قدرتهای جهانی — ایالات متحده و چین است.

تقریبا وجود دارد 2,19,000 موارد coronavirus گزارش شده در سطح جهان از جمله بیش از 8,900 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. بیش از 20 ، 000 از این موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته یک رکورد روزانه.

چین که در آن اپیدمی اول آغاز شده و در ماه دسامبر ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, آن را به عنوان گزارش جدید محلی صفر انتقال ویروس هر چند وارداتی موارد یافت, حسابداری برای همه 34 مورد جدید در روز چهارشنبه.

در حالی که بحران اقتصادی باعث توسط همه گیر باعث قتل عام در بازار سهام تقریبا در هر ارز به جز یورو و پناهگاه امن ین سقوط در برابر دلار.

زمان فوق العاده ای می گوید: رئیس بانک مرکزی اروپا

بانک مرکزی اروپا راه اندازی جدید خرید اوراق قرضه به ارزش 750 میلیارد یورو ($817 میلیارد دلار) در یک جلسه اضطراری در اواخر روز چهارشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی عمیق است که تهدید به شکست دادن 2008-09 بحران مالی جهانی.

“زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به اقدام” بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت: نگرانی که گونه های رو به رشد از بحران می تواند در نهایت جدا کردن منطقه یورو به عنوان یک ارز واحد بلوک.

در ایالات متحده فدرال رزرو نورد سوم آن اورژانس اعتبار برنامه در دو روز با هدف حفظ $3.8 تریلیون بازار پول صندوق, صنعت, عملکرد, اگر سرمایه گذاران ساخته شده سریع برداشت.

روز یکشنبه فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و متعهد صدها میلیارد دلار خرید دارایی, در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشید تا $1 تریلیون محرک و نجات پیشنهاد.

ما عفونت شد و بسته شدن در 8,000 با مرگ و میر بالا رفتن به حداقل 151. میلیون ها نفر از آمریکایی ها بودند و در خانه ماندن.

از جان گذشته دولت از صنعت حکم بزرگ در دیترویت که در آن سه بزرگ خودروسازان — فورد موتور شرکت جنرال موتورز شرکت و Fiat Chrysler Automobiles, NV — تایید آنها خواهد بود خاموش ما گیاهان و همچنین کارخانه ها در کانادا و مکزیک است.

‘هیچ چیز را از روی میز’

بریتانیا شد دوره آموزش مجازی تعطیل لندن به عنوان ایستگاه های قطار زیرزمینی در سراسر پایتخت بسته و نخست وزیر بوریس جانسون mulled اقدامات سخت تر به سرعت سرایت با مدارس مجموعه به تعطیل روز جمعه.

پوند انگلیس با سقوط به پایین ترین سطح در برابر دلار از سال 1985 به عنوان بانک انگلستان فرماندار اندرو بیلی گفت که حکومت نه هر چیزی را که خواسته در مورد چاپ پول دادن به افراد است.

استرالیا ساخته شده تاریخی تاخت و تاز کردن به کاهش کمی پس از خارج-از-نشست برنامه در روز پنج شنبه و کاهش نرخ بهره را برای دومین بار در یک ماه. “واقعا هیچ چیز را از روی میز” استرالیا بانک مرکزی فیلیپ لاو گفت. “ما در زمان فوق العاده ای است و ما در حال آماده به انجام هر کاری که لازم است.”

کره جنوبی هشدار داد از جهانی بحران وام و اعتبار و گفت: آن تنظیم شد تا بحران بودجه برای ایجاد ثبات در بازار.

“ما در این مرحله که در آن سرمایه گذاران فقط به دنبال تسویه حساب” گفت: Prashant Newnaha ارشد نرخ بهره استراتژیست در TD اوراق بهادار در سنگاپور است.

بانک های مرکزی در کشورهای در حال ظهور از برزیل به هند را به شدت در این هفته به خرید اوراق قرضه دولتی برای جلوگیری از پرش در هزینه های استقراض است که فشار بیشتری را بر اقتصاد خود است.

با وجود آن حرکت می کند که همراه با دیگر تزریق نقدینگی و محرک اعلام کرد در هفته های اخیر رسیده نهان سطح پس از جنگ جهانی دوم تقریبا در هر بازار سهام در آسیا بود در قرمز با سئول جاکارتا و مانیل ضربه روزانه حدود از دست دادن است که باعث تعلیق تجارت است.

فیلیپین بورس پایین بود 24 درصد در یک نقطه. فیلیپین بانک مرکزی کاهش سیاست خود رای بود 50 اساس امتیاز و گفت: آن آماده بود برای استقرار سایر ابزارهای سیاست پولی به عنوان مورد نیاز است. اندونزی و تایوان نیز با کاهش نرخ بهره.

جنگ کلمات

JP Morgan اقتصاددانان پیش بینی اقتصاد ایالات متحده به کوچک شدن 14 درصد در سه ماهه بعدی و اقتصاد چین به افت بیش از 40 درصد در حال حاضر یکی از وخیم ترین تماس و در عین حال پتانسیل مقیاس خرید اینترنتی.

اما آن را فقط مبرم دولت از اقتصاد است که سرمایه گذاران دست پاچه. تنش بین جهان دو تا از بزرگترین ابرقدرت رسیده برخی از آنها بیشتر از سطح بالا و دیگر قدرت بودند قفل سر خود را در واکنش به شیوع بیماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن ratcheted تا خود را به لفاظی علیه چین بیش از coronavirus در چهار شنبه گفت پکن باید به عمل سریع تر برای هشدار دادن به جهان و رد انتقاد که برچسب آن را “چینی ویروس” بود نژادپرست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن زبان اضافه شده به سويه بين جهان بالا دو اقتصاد به عنوان خود را در جنگ از کلمات گسترده تر شامل همه گیر جهانی و آزادی های رسانه ها.

اتحادیه اروپا سند دیده می شود ایسنا گفت: رسانه های روسی مستقر اند “قابل توجه کمپین دروغ” در برابر غرب به بدتر coronavirus تاثیر تولید وحشت و ایجاد بی اعتمادی. روسیه گزارش اول خود را coronavirus مرگ در روز پنج شنبه.

در مقابل دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان در چین بر این باورند که بدترین حالت می تواند بیش از آن در شهرستانها شد و به آرامی در حال بازگشت به زندگی با بیشتر مردم رفتن به کار با دولت گفت: آن را به ارائه کمک های مالی به صادرکنندگان و خدمات صنعت.

آلمان, ایران و اسپانیا گزارش داد بیش از 12000 مورد هر یک از 12 کشور دیگر را تایید کرد بین 1000 تا 10 ، 000 مورد هر یک. ویروس رسیده 172 کشور و سرزمین.

دولتها در سراسر جهان از ایالات متحده و بریتانیا در حال ظهور جهان را مورد انتقاد قرار گرفته است برای اقدام بیش از حد به آرامی برای جلوگیری از گسترش. در برزیل که در آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro در ابتدا دارای برچسب ویروس “یک فانتزی” بیشتر اعضای نخبگان سیاسی کشور بیمار. چهارشنبه شب housebound معترضان ضرب دیده گلدان و تابه فریاد “Bolsonaro ، از پنجره خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>