رهبران جهان که راه اندازی برنامه برای جلوگیری از Covid-19 آمریکا درگیر نیست

رهبران جهان متعهد شدند که در روز جمعه برای سرعت بخشیدن به کار در آزمایش دارو و واکسن در برابر Covid-19 و به اشتراک گذاری آنها را در سراسر جهان اما ایالات متحده را در راه اندازی سازمان بهداشت جهانی (WHO) ابتکار.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی آلمان, آنگلا مرکل و جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa در میان کسانی که در پیوست یک ویدئو کنفرانس برای راه اندازی آنچه که تا به حال در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “نقطه عطفی همکاری” برای مبارزه با بیماری همه گیر.

هدف این است که به سرعت توسعه امن و موثر داروهای آزمایش و واکسن برای جلوگیری از, تشخیص و درمان Covid-19 ریه بیماری باعث شده بود که رمان coronavirus – و اطمینان از دسترسی برابر به درمان فقیر و غنی.

“ما در مواجهه با یک تهدید مشترک است که ما فقط می توانیم شکست با یک رویکرد مشترک” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: به عنوان جلسه مجازی در راه است. “تجربه به ما گفته است که حتی زمانی که ابزارهای در دسترس آنها نبوده است به همان اندازه در دسترس برای همه است. ما نمی توانیم اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت که هدف در جهانی حمایت تلاش در اوایل ماه مه خواهد بود به افزایش 7.5 میلیارد یورو ($8.10 میلیارد دلار) تا سطح شیب دار به کار بر روی پیشگیری, تشخیص و درمان است. “این گام اول است اما بیشتر مورد نیاز خواهد بود در آینده” von der Leyen در این کنفرانس گفت.

پاکسازی گفت: ما همچنان در حال حاضر به بسیج همه G7 و کشورهای G20 به طوری که آنها پشت این ابتکار است. و من امیدوارم که به خوبی موفق به آشتی دادن این ابتکار مشترک چین و آمریکا به دلیل این است که در مورد گفت: مبارزه با Covid-19 مشترک انسانی خوب است و باید وجود داشته باشد هیچ بخش به منظور پیروزی در این نبرد.

Ramaphosa رئیس اتحادیه آفریقا هشدار داد که قاره – با آن فقیر به طور کلی استانداردهای مراقبت های بهداشتی – بود “بسیار آسیب پذیر به نابسامانی های این ویروس است و نیاز به حمایت”.

رهبران از آسیا و غرب آسیا و آمریکا نیز پیوست تصویری-کنفرانس اما یک سخنگوی ماموریت ما در ژنو قبلا به رویترز گفت که ایالات متحده نمی خواهد درگیر شود.

“وجود خواهد داشت هیچ مقام رسمی شرکت” او گفت: در یک ایمیل پاسخ به یک پرس و جو. “ما نگاه به جلو به یادگیری بیشتر در مورد این ابتکار در حمایت از همکاری های بین المللی به منظور توسعه یک واکسن برای Covid-19 به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است lambasted که به عنوان به کندی واکنش نشان می دهند به شیوع و “چین-محور” و اعلام کرد تعلیق کمک های مالی.

Tedros است صبورانه در دفاع از این که دست زدن به همه گیر و بارها و بارها متعهد به انجام یک پست-همه گیر ارزیابی به عنوان آژانس می کند با تمام بحران.

واکسن محاکمه

بیش از 2.7 میلیون نفر آلوده شده اند با Covid-19 و حدود 190,000 اند و از آن پس این کروناویروس جدید پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

بیش از 100 بالقوه Covid-19 واکسن در حال توسعه از جمله شش در حال حاضر در مطالعات بالینی دکتر گفت: Seth برکلی مدیر عامل شرکت GAVI واکسن داد یک مشارکت عمومی-خصوصی است که منجر واکسیناسیون فرزندتان مبارزات در کشورهای فقیر.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد به اندازه کافی واکسن برای همه ما در حال رفتن به نیاز به رهبری جهانی برای شناسایی و اولویت بندی واکسن نامزدها گفت:” جداگانه ژنو, اخبار جلسه توجیهی قبل از شرکت در مسابقات رسمی که اعلام.

جهانی ظرفیت تولید باید ramped تا پیش از انتخاب “برنده” واکسن برکلی گفت و اشاره کرد که GAVI و بانک جهانی به دنبال این مسئله است. “ما نمی تواند تکرار آنچه که اتفاق افتاده در سال 2009 – H1N1 واکسن هنگامی که وجود دارد نه به اندازه کافی برای عرضه در کشورهای در حال توسعه و یا زمانی که عرضه آمد آن را بعدا آمد.”

یکی دیگر از سوال مهم این بود که چگونه به خوبی یک واکسن را در افراد بیشتر در معرض خطر از Covid-19, برکلی گفت.

“چگونه به خوبی کار می کنند در سالمندان آنها یک یا چند دوز, و غیره?” او گفت و اشاره کرد که افراد مسن به حال سیستم ایمنی ضعیف تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru