جهان چهره بدترین بحران پس از رکود بزرگ: صندوق بین المللی پول Georgieva

جهانی coronavirus همه گیر است وارد یک بحران اقتصادی بر خلاف هر در قرن گذشته و نیاز به یک پاسخ برای اطمینان از بازیابی صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) رئیس Kristalina Georgieva گفت: پنج شنبه.

هشدار در مورد خسارت وارده توسط این ویروس در حال حاضر بودند استارک اما Georgieva گفت: جهان باید بریس برای “بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ.”

با نزدیک به 89,000 مرگ و میر در 192 کشور و سرزمین و تعداد موارد در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون نفر در سراسر جهان بسیاری از اقتصاد جهانی شده است تعطیل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“صندوق بین المللی پول انتظار دارد رشد جهانی را به نوبه خود به شدت منفی در سال 2020 با 170 صندوق 180 اعضای تجربه یک کاهش در سرانه درآمد” Georgieva گفت.

چند ماه پیش صندوق انتظار 160 کشور جهان برای دیدن افزایش سرانه درآمد او گفت: در یک سخنرانی پیش نمایش هفته آینده بهار در جلسات صندوق بین المللی پول و بانک جهانی خواهد شد که عملا به دلیل محدودیت های اعمال شده با توجه به Covid-19.

حتی در بهترین سناریو صندوق بین المللی پول انتظار دارد که تنها یک “بهبود نسبی” در سال آینده با فرض ویروس محو بعدها در سال 2020 اجازه می دهد کسب و کار عادی به سر به عنوان مستندات اعمال شده شامل گسترش آن برداشته می شوند.

اما او افزود: این شوم احتیاط: می تواند بدتر. فوق العاده ای وجود دارد عدم قطعیت در اطراف چشم انداز و مدت زمان بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول خواهد شد و انتشار آن در آخرین چشم انداز اقتصادی جهان در روز سه شنبه با گریم پیش بینی برای اعضای آن در سال جاری و آینده. در ژانویه صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد جهانی از 3.3 درصد در سال جاری و 3.4 درصد در سال 2021.

اما بود که یک جهان متفاوت است.

اقتصادی پاکسازی 17 میلیون شغل از اواسط ماه مارس با آخرین آمار هفتگی صادر شنبه نشان 6.6 میلیون کارگر ثبت برای مزایای بیکاری و اقتصاددانان طرح دو رقمی نرخ بیکاری در این ماه است.

بانک جهانی روز پنجشنبه گفت: این بیماری همه گیر ممکن است باعث شود اولین رکود اقتصادی در آفریقا در 25 سال.

محققان در موسسه مالی بین المللی (IIF) در بانکداری جهانی انجمن انتظار 2.8 درصد سقوط در تولید ناخالص داخلی جهانی در مقایسه با کاهش 2.1 درصد در سال 2009 در طول بحران مالی جهانی.

که تیز برگشت از ماه اکتبر زمانی که IIF پیش بینی 2.6 درصد رشد داشته است.

بازیابی بستگی به اقدامات قاطع در حال حاضر Georgieva گفت. صندوق بین المللی پول $1 تریلیون ظرفیت وام دهی و در پاسخ به بی سابقه تماس از 90 کشور برای تامین مالی اضطراری.

کشور در حال حاضر گامهای ارزش یک ترکیب $8 تریلیون اما Georgieva خواست دولت را به انجام بیشتر.

“طناب نجات برای خانواده ها و کسب و کار ضروری” برای “جلوگیری از زخم شدن اقتصاد است که می تواند بازیابی بسیار مشکل تر است.”

هیئت صندوق بین المللی پول تصویب دو برابر شدن تسهیلات اضطراری امکانات که ارائه خواهد شد در حدود 100 میلیارد دلار است و حرکت های آینده با بدهی برای فقیرترین کشورها و همچنین کمک برای کشورهای با بدهی غیر قابل تحمل سطوح.

“این چشم انداز تاریک و دلگیر امر به پیشرفته و اقتصادهای در حال توسعه به طور یکسان. این بحران می داند هیچ مرزهای. Everybody hurts,” Georgieva گفت.

او اشاره کرد که حدود 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری در حال حاضر فرار بازارهای در حال ظهور — بیش از سه برابر سرمایه exodus دیده می شود در سال 2008 بحران مالی جهانی.

ما مقامات درهم به درخواست یک تورنیکه برای جلوگیری از خونریزی از شغل در بزرگترین اقتصاد جهان و حفظ سیستم مالی از انجماد ،

فدرال رزرو نورد یکی دیگر از سری برنامه های اعطای وام پنج شنبه در مجموع $2.3 تریلیون دلار برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار و همچنین دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با کمبود پول نقد.

آمریکا در حال حرکت است “با هشدار دهنده سرعت” از بیکاری نزدیک به 50 سال اخیر به یک “بسیار بالا” نرخ تغذیه صندلی جروم پاول گفت: در یک سخنرانی پنج شنبه.

و مانند Georgieva او نشان داد دولت آمریکا را مجبور به ارائه پشتیبانی مستقیم از تغذیه محدود به اعطای وام به حلال اشخاص. .

“همه ما تحت تاثیر قرار می گیرد اما این بار در حال سقوط بیشتر به شدت در کسانی که حداقل قادر به حمل آنها” پاول گفت.

اما او نیز سعی در ارائه برخی از اطمینان گفت: ما اقتصادی ارتجاعی می تواند “قوی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de