They also stressed the need to protect employees engaged in food production, processing and distribution, both for their own health and that of others, as well as to maintain food supply chains.آنها همچنین بر نیاز به حفاظت از کارکنان درگیر در تولید مواد غذایی پردازش و توزیع هر دو برای سلامت خود و دیگران و همچنین برای حفظ مواد غذایی زنجیره تامین.

سران سه سازمان جهانی هشدار داد یکشنبه از خطر در سراسر جهان “کمبود مواد غذایی” اگر مقامات موفق به مدیریت مداوم coronavirus بحران به درستی.

بسیاری از دولت ها در سراسر جهان قرار داده اند جمعیت خود در مستند باعث شدید آهسته فراز در تجارت بین المللی مواد غذایی و زنجیره تامین.

اخبار مرتبط

وحشت خرید توسط مردم به حبس در حال حاضر نشان داده شکنندگی زنجیره تامین به عنوان سوپرمارکت قفسه های خالی در بسیاری از کشورها است.

“عدم اطمینان در مورد مواد غذایی در دسترس بودن می تواند جرقه یک موج از صادرات محدودیت ایجاد کمبود در بازار جهانی گفت:” متن مشترک امضا شده توسط ملکه Dongyu رئیس سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (FAO), Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) و روبرتو Azevedo مدیر سازمان تجارت جهانی (WTO).

“در میان COVID-19 مستندات هر تلاش ساخته شده باید به اطمینان حاصل شود که جریان تجارت آزادانه به عنوان به عنوان امکان پذیر است به خصوص برای جلوگیری از کمبود مواد غذایی(ع)” از توسعه آنها گفت: در بیانیه خود را.

“زمانی که اقدام به حفاظت از سلامت و رفاه شهروندان خود کشورها باید اطمینان حاصل شود که هر گونه تجارت های مربوط به اقدامات انجام مختل مواد غذایی زنجیره تامین” به آنها اضافه شده است.

بیش از مدت طولانی حبس سفارشات و محدودیت های مسافرتی خطر باعث اختلال در تولید محصولات کشاورزی با توجه به در دسترس نبودن کشاورزی نیروی کار و ناتوانی در به دست آوردن مواد غذایی به بازار.

“از جمله اختلالات از جمله مانع حرکت از کشاورزی و صنایع غذایی کارگران و گسترش مرز تاخیر برای ظروف غذا در نتیجه فساد شدنی و افزایش ضایعات غذایی گفت:” سه تن از رهبران.

آنها همچنین بر نیاز به حفاظت از کارکنان درگیر در تولید مواد غذایی پردازش و توزیع هر دو برای سلامت خود و دیگران و همچنین برای حفظ مواد غذایی زنجیره تامین.

“این است که در زمان مانند این است که بیشتر و نه کمتر, همکاری های بین المللی ضروری است” گفتند.

“ما باید اطمینان حاصل شود که پاسخ ما به COVID-19 نیست ناخواسته ایجاد بی دلیل کمبود اقلام ضروری و تشدید گرسنگی و سوء تغذیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de