جهان چهره coronavirus همه گیر; بازارهای بریس برای رکود جهانی

جهان آماده برای یک بیماری همه گیر کوروناویروس در روز جمعه به عنوان امیدوار است این بیماری می تواند شامل به چین از بین رفت و سرمایه گذاران ریخته سهام در انتظار یک رکود جهانی. قیمت سهم بودند در مسیر برای بدترین هفته پس از بحران مالی جهانی در سال 2008 به عنوان ویروس-اختلالات مربوط به مسافرت های بین المللی و زنجیره تامین سوخت ترس از رکود اقتصادی در ایالات متحده و منطقه یورو.

 

بازار سهام ایالات متحده کاهش یافت و به اصلاح خاک با معیار S&P 500 شاخص پایین تر از 4 درصد در روز پنج شنبه به گسترش بازار تار و مار که در حال حاضر قطعه قطعه بیش از 10 درصد از بسته شدن آن قله در فوریه 19. بازارهای سهام آسیا در روز جمعه دنبال وال استریت را غوطه.

 

“Coronavirus در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک بیماری همه گیر. بازار می تواند به مقابله حتی در صورت وجود خطر بزرگ زمانی که ما می توانید ببینید انتهای تونل” گفت: Norihiro Fujito رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Mitsubishi UFJ مورگان استنلی اوراق بهادار. “اما در حال حاضر هیچ کس نمی تواند بگوید این گذشته چه مدت و شدت آن چگونه خواهد شد.”

 

سرزمین اصلی چین – که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته – گزارش 327 موارد جدید در روز جمعه به پایین ترین سطح از ژانویه. 23 نظر گرفتن مجموع آن موارد به بیش از 78,800 تقریبا با 2,800 مرگ و میر. اما با کشورهای دیگر از چین در حال حاضر حدود سه چهارم از عفونت های جدید سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: همه ملت باید آماده. “این ویروس همه گیر بالقوه” Tedros گفت: در ژنو در روز پنج شنبه. “این است که یک وقت برای ترس. این زمان برای اقدام برای جلوگیری از عفونت و صرفه جویی در زندگی در حال حاضر.”

 

یک همشهری چوب خط نشان داد حدود 12 کشور گزارش شده بود اولین ویروس موارد در 24 ساعت گذشته از جمله اولین مورد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا – که از یک مرد در نیجریه – و همچنین نیوزیلند و لیتوانی. خارج از چین این ویروس گسترش یافته است به یکی دیگر از 46 کشور جهان که در آن در مورد 3,700 موارد و 57 مرگ گزارش شده با توجه به این که.

آژانس رتبه بندی مودی گفت: یک بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد ماشه جهانی و ما رکود در نیمه اول سال است.

پزشکی انباشت

در علاوه بر این به انباشت تجهیزات پزشکی دولت دستور داد مدارس تعطیل و لغو گردهمایی بزرگ از جمله رویدادهای ورزشی و سعی کنید برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا مانند بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به استناد به قدرت های ویژه ای به سرعت در حال گسترش ما تولید محافظ دنده دو مقام گفته رویترز. سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرد اولین coronavirus مربوط به کمبود دارو در ایالات متحده است اما به نام این دارو در سوال.

در اروپا و فرانسه تعداد موارد گزارش شده دو برابر آلمان هشدار قریب الوقوع بیماری همه گیر و یونان یک دروازه برای پناهندگان از خاورمیانه اعلام کرد تنگ تر کنترل مرز. “ما یک بحران قبل از ما. یک بیماری همه گیر در راه است,” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت.

مرگ و میر در, ایتالیا, اروپا بدترین آمار کشور افزایش یافت و به 17 در روز پنج شنبه و تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری افزایش بیش از 200 تا 650. آلمان حدود 45 مورد فرانسه حدود 38 و اسپانیا 23 با توجه به انتخاب تعداد. Tedros به خبرنگاران در ژنو که ایران و ایتالیا و کره جنوبی شد و در یک “نقطه تعیین کننده” در تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع گسترده تر.

 

کره جنوبی دارای بیشترین موارد خارج از چین و گزارش 256 عفونت های جدید در روز جمعه آوردن تعداد کل آلوده در کشور به 2,022 دفاع کند گرفته شد. که رایان گفت: در ایران شیوع ممکن است بدتر از متوجه باشند. آن را دچار بالاترین مرگ و میر در خارج از چین با 26 مرده از 245 موارد گزارش شده.

 

ما سازمان های اطلاعاتی در حال نظارت بر گسترش coronavirus در ایران و همچنین هند که در آن تنها تعداد انگشت شماری از موارد گزارش شده از منابع آشنا با این موضوع گفت.

توکیو در المپیک آینده

ژاپن قرار است میزبان بازی های المپیک 2020 در ماه ژوئیه اما سر این که اورژانس برنامه های دکتر مایک رایان گفت: بحث برگزار می شد با برگزارکنندگان در مورد این که آیا آن را باید بروید.

از جمعه تایید موارد در ژاپن در صدر 200 با چهار مرگ و میر به استثنای بیش از 700 موارد و چهار مرگ و میر بیشتر از قرنطینه بوش کروز الماس شاهزاده خانم. دولت را به نام در همه مدارس به دید و گفت که گردهمایی ها و رویدادهای ورزشی باید اوراق و یا محدود به مدت دو هفته در حالی که حمایت از بازی پیش خواهد رفت در توکیو.

توکیو دیزنی لند بسته خواهد شد با شروع از شنبه مارس 15, اپراتور خود گفت: در روز جمعه ترک همه والت دیزنی با همکاری پارک در آسیا به طور موقت بسته است.

Coronavirus به ویران با جهانی حمل و نقل هوایی و گردشگری به عنوان شرکت های هواپیمایی لغو پروازهای کشورهای ممنوعیت بازدید از نقاط داغ و عصبی مسافران قرار سفر. مستقر در کالیفرنیا Facebook Inc گفت: آن را لغو سالانه خود کنفرانس توسعه و شرکت مایکروسافت به دنبال کت و شلوار با خروج از بازی در کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه آینده.

Korean Air Lines Co Ltd گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا هر کسی با دمای بالاتر از 37.5 سانتی گراد (99.5 فارنهایت) پرواز به ایالات متحده و برنامه ریزی برای گسترش چنین اقداماتی را به راه های دیگر. دانشمندان هشدار می دهند که بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد این ویروس که می تواند منجر به ذات الریه و می گویند واکسن ممکن است تا 18 ماه به منظور توسعه.

هنگ کنگ و آزار یک سگ حیوان خانگی از coronavirus بیمار پس از آن نشان داد “ضعیف مثبت” نتایج جستجو برای ویروس حتی اگر آن را هر گونه علائم. آزمایشات بیشتر خواهد بود انجام شده برای تایید اگر سگ تا به حال آلوده شده است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC)مدیر رابرت Redfield گفت: آژانس ارزیابی شد چه مدت coronavirus می تواند عفونی بر روی سطوح. “در مس و فولاد بسیار معمولی آن تقریبا حدود 2 ساعت” Redfield گفت: مجلس نمایندگان شنوایی. “اما من می گویم در سطوح دیگر – مقوا یا پلاستیک – آن را طولانی تر و بنابراین ما به دنبال این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>